Sayfa 518/868 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6939 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    HRC vadelilerinde bir hareketlenme var ama fake mi, sonradan geri gelir mi bakalım...(bu abd ama öncü bir gösterge)
    https://www.marketwatch.com/investing/future/hrn00
    Dow jones Iron Steel de 700'ü geçmiş Fedor...

2.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bunu yazmaya geldiydim tam da

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    %1.5 artış... Yani çok umutlu hareketler değil bence. Aralık'ta gördük, HRC'de kalıcı etkilerini görmek lazım.

Ama şu anti-dampingi anlayamıyorum... 500 puan faizi artır, 20 milyar doları 2 ayda yak kasayı boşalt ama şu sektördeki milyar dolarlık ithalatlara müdahale etme....

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Az önce apara kanalını izliyordum. Yorumcular bu ortamda aklın yolu bir dedikleri sektörler şunları söyledi: Perakende, iletişim, sigorta, banka, faktöring... Yani baktığında mantıklı ama saplandık kaldık şu eregl'ye. Aslında ben satardım muhtemelen 48 49 larda ama bedelsiz hikayesi çıkınca durayım dedim. Lakin şişede durduğu gibi durmadı 😅🤣
    şimdi bu mesajınıza istinaden ya birileri satarsa

5.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    Kâra geçer, fena mı olur?

6.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    Bu mesajdan satın mesajı çıkarıyorlarsa kendileri bilir. Ben 45 48 arası fiyatlarda kaç defa sattım. Bir ara elimde hiç eregl kalmadı, 8 10 hisse aldım. Lot arttırarak çeşitli dönemlerde geri döndüm. Yukarıda da demek istediğim, yine oralarda eğer bedelsiz hikayesi falan olmasa idi satardım. Muhtemelen de bu fiyatta yine alırdım.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    %1.5 artış... Yani çok umutlu hareketler değil bence. Aralık'ta gördük, HRC'de kalıcı etkilerini görmek lazım.

Ama şu anti-dampingi anlayamıyorum... 500 puan faizi artır, 20 milyar doları 2 ayda yak kasayı boşalt ama şu sektördeki milyar dolarlık ithalatlara müdahale etme....
    Ath yaptı. Adamlar koruyor kendi şirketlerini. Bizde ucuz olsun da, nerden gelirse gelsin mantığı var. Sonra da üretim diyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ath yaptı. Adamlar koruyor kendi şirketlerini. Bizde ucuz olsun da, nerden gelirse gelsin mantığı var. Sonra da üretim diyoruz.
    Günaydın, günaydınlar
    Evet öyle…
    Olsun onların ilerlemesi bizi de bir şekilde çeker, kötü değil tabii ama bu gerçek bir dönüş mü, yoksa gibi mi oluyor onu bilemiyoruz. Onun için söyledim.

Sayfa 518/868 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •