Sayfa 531/863 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 6899 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    wiper in hissesi, KSTUR!
    1.5 ayda 4 kat yükseldi, tüm ortaklar hisseleri satılabilire çeviriyor...
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1261557
    Burası Türkiye...
    Bende de var 5 adet. 1.000 lot Erdemir olunca satarım diyordum. İnan Kıraç bile geçenlerde borsada işlem gören tipe dönüştürdü birkaç bin lot hissesini. Ponzinin önde gideni. Ama her gün birkaç bin lot işlem oluyor. Fiili dolaşım %11. Yarım milyon hisse yok piyasada. Tahta yapıcısı kimse toplamış üç hanelerden. Düşe kalka 100.000 liraya götürse götürür. Tetamat gıda misali. Otelin piyasa değeri 1,1 milyar dolar şu an. En önemli özelliği tüm yönetim kurulu neredeyse bayan. Sanki bana Peninsula

2.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Bende de var 5 adet. 1.000 lot Erdemir olunca satarım diyordum. İnan Kıraç bile geçenlerde borsada işlem gören tipe dönüştürdü birkaç bin lot hissesini. Ponzinin önde gideni. Ama her gün birkaç bin lot işlem oluyor. Fiili dolaşım %11. Yarım milyon hisse yok piyasada. Tahta yapıcısı kimse toplamış üç hanelerden. Düşe kalka 100.000 liraya götürse götürür. Tetamat gıda misali. Otelin piyasa değeri 1,1 milyar dolar şu an. En önemli özelliği tüm yönetim kurulu neredeyse bayan. Sanki bana Peninsula
    Günaydın, Günaydınlar

Mantıklı, yönetimin de zaten düşüncesi benzer... Cevherin kaliteli olması da bize ayrı bir avantaj sağlayacak gibi gözüküyor.

İyi Pazarlar.

3.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Wiper'i zamanında dinleyip alamadık 3-5... Ponzi ponzidir, komşuda pişer bize de düşer

Ben öyle 3 adet KENT almıştım, bölündü falan 500'den aldım 450'ye zor sattım, şimdi 1000 küsür O da bir ara en değerli şirketi idi borsanın... Onu bile yeterince süre elinde tutsan TL bazlı %100 kazandırıyordun.
    Son düzenleme : fedoramca; 24-03-2024 saat: 11:02.

4. https://twitter.com/search?q=%23ereg...h_click&f=live

EREĞLİ İÇİN 10 YILDA BİR GELEN FIRSAT MI?
    (#EREGL)

�� Çok büyük miktarda Arcelor satışı gerçekleşti.

�� 2013-2014 döneminde de benzer bir satış vardı.

�� O döneme çok benzetiyorum.

�� Hatta '10 yılda bir gelen fırsat' diye söylüyorum bunu.

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    https://twitter.com/search?q=%23ereg...h_click&f=live

EREĞLİ İÇİN 10 YILDA BİR GELEN FIRSAT MI?
    (#EREGL)

�� Çok büyük miktarda Arcelor satışı gerçekleşti.

�� 2013-2014 döneminde de benzer bir satış vardı.

�� O döneme çok benzetiyorum.

�� Hatta '10 yılda bir gelen fırsat' diye söylüyorum bunu.
    Eregl her zaman ucuzdu ben hiç değerli oldugu ve oralarda kaldığı bir zamanı göremedim.

6. Bir usd temettü hayalleri kurdurdular 45 kuruş temettüyü reva gördüler

Özellikle isdmr halka arz rakamlarında geçmiş yıllar verdiği toplam temettu 8.5 tl civari hisse 1.11 usd.

Acaba diyorum isdmr tarafında birşey mi olacak.Bu kadar değersizleştirmeleri normal mi?

Kottan çıkarma işlemi olacağını düşünmüyorum şirketler bu dönemde halka arz olmak için can atarken kottan çıkarmak akla mantığa sığmaz.

Maden yatırımı icin para lazımsa elinde isdmr var hicbir sıkıntı yaşamaz yüzde %20 halka arz eder yatırımını yapar.

Hisseyi bu rakamlara neden düşürürler onlarin bu rakamlar islerine gelmez bedavadan hallice bir rakam.

Sesli düşünüyorum birşeyler olacak ama nedir bilemiyorum.Sonumuz hayır olur inşallah.

Genel kurul ayın 28inde genel kurulda insanların karsisina nasıl cikacaklar merak ediyorum.

Emekli meselesi ne ise eregl meseleside o oldu şuan hisse fiyatının savunulacak bir seyi kalmadi.

Gecmis günlerde gönderilen kap yoğunlugunda genel kurul öncesi bakın biz birseyler yapiyoruz algisi oldugunu dusunuyorum.

7. Sonunu düşünen KAHRAMAN olamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    benim maliyet 360 tl hisse 9700 oldu satmadım satmayada hiç niyetim yok 50 lot ile bekliyorum...isterse geri gelsin bir önemi yok...eğer 50000 tl den satarsam bu benim için define bulmak gibi birşey olacak...

Sayfa 531/863 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •