Sayfa 613/871 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 6963 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bazen düşünmüyor değilim.

Geçen gün çok ufak bir miktar Traktör aldım, 880 civarları, bir ara düşer gibi de olsa, durmadan çıkıyor falan dayanamadım o arada satıp 42�den Ereğli aldım, Ereğli yerinde saydı, o üstüne %7 falan ekledi.
    Ama onu Ereğli�ye ekledim ya bir rahatlama geldi anında

Mathias�ın dediği doğru sanırım biz para kazanmak istemiyoruz

Kim almaya programladıysa bizi sat işlemiyor!
    2020 yada 2021 sanırım eregl 9 dan 14 e hızlı bir çıkış yapınca satıp 12 lerden thy ye döndermiştim. İlk zamanlar çok pişman oldum thy yerinde sayıyor eregl durmadan yükseliyordu. Demem o ki uzun vadeciysen günlük hareketlere takılmayacaksın. Bundan 4-5 sene önce ttrak sayfasını görsen söven söveneydi. Eregl den beter etti yıllarca yerinde saydı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Toplanıyor görüntüsü var.
    Bizi de topluyor olabilirler Sn Black_Eagle 😎

İş toplayıp Oyağa virman yapacaksa amenna ama oyak bir de onları piyasadan, İş’den almaya kalkacaksa bir yıl daha bekleriz bu fiyatlarda.

Adamlar küçük yatırımcıyı harcama konusunda niyeti bozmuşlar 😎

Ben iyi ki gitmedim, bazı tepkilere dayanamaz karakolluk olabilirdim.

Ama adamlar sırım gibi, utanmadan bu tavırları sergilemişler. Bir yandan ben Türkiye’de bu tavırları, bu tarz siyaset karışmış kurumlarda anormal görüyorum, hoş Şişe Gk’da benzerdi diyenler var orayı da pek anlamadım ya neyse…

3.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    2020 yada 2021 sanırım eregl 9 dan 14 e hızlı bir çıkış yapınca satıp 12 lerden thy ye döndermiştim. İlk zamanlar çok pişman oldum thy yerinde sayıyor eregl durmadan yükseliyordu. Demem o ki uzun vadeciysen günlük hareketlere takılmayacaksın. Bundan 4-5 sene önce ttrak sayfasını görsen söven söveneydi. Eregl den beter etti yıllarca yerinde saydı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O hikayeler zaten bizi ayakta tutan şeyler ama yine de gelecek aynı olacak diye bir şey de yok!

Fakat uzun vadede, kendi kendine yetebilecek bir Ereğli bence büyük hikaye ..( %100 enerji(GES) %80-85 hammadde pelet)

Benzer bir hikaye var mı Bistte bilmiyorum! Yönetim de bu pastayı Ky ile paylaşmak istemiyor tabii. Adamların zihniyetini Hektaş’ta yaptıklarından biliyor olmak lazım!

4. Allah herkese böyle yıllarca yerinde sayan, bol küfür ettiren grafik nasip eylesin. Breh breh breh gamlı baykuş.

https://twitter.com/sadakra11/status...55076708450608

5. Hektaş bilançosu yazık gerçekten... Allah yatırımcısının yardımcısı olsun. Beterin beteri var. Ama işin içinde Oyak olunca insan ürpermiyor değil!

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Allah herkese böyle yıllarca yerinde sayan, bol küfür ettiren grafik nasip eylesin. Breh breh breh gamlı baykuş.

https://twitter.com/sadakra11/status...55076708450608
    Biraz heyecan katalım mı?

4 ay sonra kanalı geçmemişse sen bana 1000 lot Ereğli ver, geçmiş durumda ise ben sana 1000 lot Ereğli,Cızzz!

Maksat heyecan olsun!

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Biraz heyecan katalım mı?

4 ay sonra kanalı geçmemişse sen bana 1000 lot Ereğli ver, geçmiş durumda ise ben sana 1000 lot Ereğli,Cızzz!

Maksat heyecan olsun!
    1000 lota bin lot olur. Madem heyecan arıyorsun. Ama benim alacağımı çocuk esirgeme kurumuna bağışlarsın, şimdiden sözünü alayım.

Sayfa 613/871 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •