Sayfa 655/872 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 6971 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Gerçekten üzgünüm, sizlere de açıklama yapma sorumluluğu hissediyorum. Hatta bazılarına yapmaktan kaçıyorum... Utanıyorum.

Hızlı, ani, saçma belki de gereksiz bir anlık bir karardı. Sattım ama hala da aklımda. Sattıklarımın %1-2 fazlasını alabilirim şu an

(Hani hep öyle diyorlar ya... )

Tüm sorumluluğu Mathias'a yüklemek istiyorum ama yalan olmasın kanıma giren birileri de var satmam konusunda...
    (Ona kendine hayrı olmadığını söylememe rağmen, kanıma girmesine müsade ettim...)

Şu an durumum araf... Hala düşünüp olayı sindirmeye çalışıyorum. Mideme kramplar giriyor

Aslında satma kararını 42'de düşünmeye başladım, 41'den ve 40.07 de yüklü son parti gitti, önceki gündü sanırım.

Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın!
    Son düzenleme : fedoramca; 04-04-2024 saat: 17:32.

2. Psikolojimle ilgili değil aslında.. Yani bir olay tetikledi tüm bu süreci.. Yoksa 53 bin lot olmuştu, 50 bini bırakıp, arkama bakmayacaktım, isterse sıfırlansın. Geri gelmem de diyemiyorum, şu an hala kafamdan bir çok senaryo geçiyor.

Geri dönmezsem de muhtemelen bir kaç yıl sonra pişman olacağım. Olsun, en azından buradaki dostlar için mutlu olurum...

3. Dünyanın sonu değil, borsada fırsatlar bitmez. Yeter ki hedefin olsun, ne yapmak istediğini bil. Biraz da teori çalış geri gelmeden önce. Temel analiz bilmezsen neyi niye aldığını da bilmezsin. Höt dediler mi al sana lot dersin en olmaması gereken yerde.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ben de bu psikoloji yönetimi mevzusunu, portföy yönetimini anne karnında öğrenmedim. Aynı bu şekil canım yandı yıllar önce oradan öğrendim. Tek varlıktaydım, dibin dibinde sattım sonra 10 katına gitti. Yaşamayan bilmez.

Sepet candır.
    Olay bu aslında..
    Sepet sepet sepet..
    İlle de sepet..

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Gerçekten üzgünüm, sizlere de açıklama yapma sorumluluğu hissediyorum. Hatta bazılarına yapmaktan kaçıyorum... Utanıyorum.

Hızlı, ani, saçma belki de gereksiz bir anlık bir karardı. Sattım ama hala da aklımda. Sattıklarımın %1-2 fazlasını alabilirim şu an

Tüm sorumluluğu Mathias'a yüklemek istiyorum ama yalan olmasın kanıma giren birileri de var satmam konusunda...
    (Ona kendine hayrı olmadığını söylememe rağmen, kanıma girmesine müsade ettim...)

Şu an durumum araf... Hala düşünüp olayı sindirmeye çalışıyorum. Mideme kramplar giriyor

Aslında satma kararını 42'de düşünmeye başladım, 40.07 de yüklü son parti gitti, önceki gündü sanırım.

Ya sen değilmiydin bu hisse gidecek sonuna kadar beklerim diyen ne değişti şimdi...

6.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Ya sen değilmiydin bu hisse gidecek sonuna kadar beklerim diyen ne değişti şimdi...
    Cevap yazdım...

Burada güzel insanlar var hep, hepinizi seviyorum

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Gerçekten üzgünüm, sizlere de açıklama yapma sorumluluğu hissediyorum. Hatta bazılarına yapmaktan kaçıyorum... Utanıyorum.

Aslında satma kararını 42'de düşünmeye başladım, 41'den ve 40.07 de yüklü son parti gitti, önceki gündü sanırım.

portföy mü yapacaksınız ?

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Dünyanın sonu değil, borsada fırsatlar bitmez. Yeter ki hedefin olsun, ne yapmak istediğini bil. Biraz da teori çalış geri gelmeden önce. Temel analiz bilmezsen neyi niye aldığını da bilmezsin. Höt dediler mi al sana lot dersin en olmaması gereken yerde.
    Hayırlısı olsun, belki böylesi daha hayırlıdır yada yeni tecrübe kazanacaktır belki de daha alttan fazlasıyla yerine koyacaktır, kimbilir.
    Ama ben yinede üzüldüm, 2 yıldır çalış çabala lot topla sonrada şakkadanak ver

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 655/872 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •