Sayfa 70/866 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 6927 madde; 553 - 560 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bofa 18'i geçti.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Bofa 18'i geçti.

yapsın bi 20 de millet alıcı görsün be

3. Sıkı tutunun geliyor benim yımırtalı

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    En kötüsü geride kalmış ve 1.30'un altına inmemiş Erdemir'i mi $1 civarı alma niyetin var, ben mi yanlış anladım?

En kötüsü eğer geride bile kalmış olsa bu fiyatın zabankkk diye gerisin geri 3 dolara gideceğini göstermez.En kötüsünün geride kaldığından emin miyiz ayrıca.HRC fiyatları dünyadaki durgunluk FED in faizleri indirmesindeki geciklemeler.Bugün enflasyon yine canlı geldi ABD tarafında izlediniz mi? Önemli olan karlılık ve bu arada malında toplanmış olması.1 seferlik sigorta para ile falan anca gel gel yaparlar sonra boca ederler yine.2022 / 12 bilançosunda burada bazı arkadaşlar uyarmış idi gerçek kar rakkkamı cücük kadar falan diye o zaman ben de dahil kimse dinlemedi idi bu arkadaşları.Sonra 2023/1 ile herşey ortaya çıktı.Bir seferlik vergi geliri sigorta parası ile bilanço olmaz.Önemli olan faaliyet karı.Yani evet 1 dolar ve hatta altı eregl alım düşüncem var . Bunu yazıyorum kimseyi yönlendirme amacında değilim.İsteyen alsın isteyen satsın.Günü geldiğinde bende belki ortak olurum size yada hiç olamam.

Bilanco gelmeyecegi belli ama belki Sigorta haberi gelir aksama.

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    En kötüsü eğer geride bile kalmış olsa bu fiyatın zabankkk diye gerisin geri 3 dolara gideceğini göstermez.En kötüsünün geride kaldığından emin miyiz ayrıca.HRC fiyatları dünyadaki durgunluk FED in faizleri indirmesindeki geciklemeler.Bugün enflasyon yine canlı geldi ABD tarafında izlediniz mi? Önemli olan karlılık ve bu arada malında toplanmış olması.1 seferlik sigorta para ile falan anca gel gel yaparlar sonra boca ederler yine.2022 / 12 bilançosunda burada bazı arkadaşlar uyarmış idi gerçek kar rakkkamı cücük kadar falan diye o zaman ben de dahil kimse dinlemedi idi bu arkadaşları.Sonra 2023/1 ile herşey ortaya çıktı.Bir seferlik vergi geliri sigorta parası ile bilanço olmaz.Önemli olan faaliyet karı.Yani evet 1 dolar ve hatta altı eregl alım düşüncem var . Bunu yazıyorum kimseyi yönlendirme amacında değilim.İsteyen alsın isteyen satsın.Günü geldiğinde bende belki ortak olurum size yada hiç olamam.
    Faailyet kârını sormuşsun.

7. 600k lot alıcılı kapadı
    Allah utandırmasın

8. Ne yaşadık şimdi biz bugün?

Sayfa 70/866 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız