Sayfa 90/858 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 6863 madde; 713 - 720 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Geç olsun, güç olmasın
    Sopa is coming abiiiiii

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2. Ne zaman yüzde 7 ve üzeri yapsa hızlı dönüyor ertesi gün de düşmeye devam ediyor! Yarın için de pek ümidim yok açıkçası, 2000 lotu bugün almayaydım iyiymiş, umarım yarın geri verebilirim

3. Bir Kurtarıcı bekliyoruz...

4.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Ne zaman yüzde 7 ve üzeri yapsa hızlı dönüyor ertesi gün de düşmeye devam ediyor! Yarın için de pek ümidim yok açıkçası, 2000 lotu bugün almayaydım iyiymiş, umarım yarın geri verebilirim
    Kapanışa doğru 47.80i görünce soğuk bir terleme geldi mi

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Kapanışa doğru 47.80i görünce soğuk bir terleme geldi mi
    Bugün çok ısı farkı oluşmadı, yarın soğuk-sıcak birbirine karışır; herkes dut yemiş bülbüle dönmüş öyle bariz hissediliyor ki Yarın mokoko umarım yine de no mokoko

6. Günaydınlar

Ytd ama sabah acılışta ilk yeşilde verip 44’den yerine mi koysak?

Bilançoya da fazla bel bağladık ama perşembe de gelebilir deniyor.

7. Çin’de mortgage kredilerine baz teşkil eden 5 yıl vadeli piyasa taban faiz oranı 25 baz indirildi.

Bugüne kadarki en büyük indirim.

Emlak sıkıntılarına karşı çok sayıda silah geç veya ağır aksak kullanılıyor.

Sadi Kaymaz

8. Fon yatırımı yapan yatırımcılara uyarı niteliğinde gördüğüm için paylaşmak istedim. Portföy yöneticisi olmak uzun bir emek ve ciddi tecrübe ister. Uzayan pazar boyunda kazanılan getirilerden sonra bu işe soyunan genç kardeşlerim biraz (çok değil ama biraz) şımardıklarında ise başlarına böyle hadiseler gelmesi çok büyük olasılıktır. Bir mesleği icra edecekseniz, koyduğunuz kurallara riayet edeceksiniz. Malı götüreyim modunda olursanız, siz mal olursunuz ve sizi götürürler. Daha yolun çok başındasınız, sebat etseniz güzel yerlere geleceksiniz ama aç gözlü olursanız fazla yaşamazsınız. Bu da size bir ders olsun.

https://twitter.com/alpin1979/status...99998339752376

Sayfa 90/858 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •