Sayfa 737/823 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787 ... SonSon
Arama sonucu : 6578 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Teşkilatın numarasını verin bana yaaa.

https://www.youtube.com/watch?v=lhDSXGeYqZ4
    Ya neyse şimdi bir şey diyeceğim de olayı cidden farklı noktalara taşımak istemiyorum. Ama sen çok kendine güvenme böyle. Bilip bilmeden yorum yapma insanlar hakkında.

2.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    O yüzden mi % 50 usd desiniz ?
    O %50 23 Aralık 2021 tarihinde hedge olarak ayırdığım % idi, yatırım olarak değil. An itibariyle borsa portföyümün %10 u kadardır, çünkü diğer %50 çok güzel performans gösterdi al-satlar ve TTK'nın borca batık olarak nitelediği sportiflerin sayesinde. O Dolarların meblağı da arttı bu 2 küsür yıl içinde. Allah bereket versin ne diyim.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

bir başka forumda birisi ky'nın 750 milyon lotu var demiş? bu ne kadar doğrudur? temettü vermediği halde 750 milyonumuz varsa, bir de normal düzeyde temettü verse ne olur acaba? arkadaş bunu bu kadar ky varsa bu hisse sittin sene yükselmez diye iç karartmak için yazmış tabi de bu ereğli hisseleri de ağaçta yetişiyor değil sonuçta. eğer gerçekten bu kadar lotumuz varsa tabi.

4. 2 yıl 4 ay içinde 11.18 den aldığım dolar 3 katına çıkmış yani %200 artmış, ayrıca dolar meblağ da artmış ama KYler için bu tatmin edici değil elbette. 3 ayda 10 katına çıkmayan hisseye hisse demez onlar. Koçlarım benim ya. Borsanın temel işjevinin habire gökten bedava para yağdırmak olduğunu KYler çok iyi çözmüş. Dediğim gibi, hisse alın sonra da yan gelip yatın. Kulak deliklerinize kadar paraya gömüleceksiniz.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

5. Olumsuz görüş beyan ediyoruz bizi fırçalıyorsunuz. Olumlu görüş beyan edip hisse uçacak kaçacak diyoruz yine bizi fırçalıyorsunuz. Ne yapacağımızı şaşırdık. Artık siz de bi karar verin.

6. Lan olum bir defol git küfür mü ettirecen kendine. Kime ne senin dolarından karından. İnsan olan istenmediği yerde durmaz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Olumsuz görüş beyan ediyoruz bizi fırçalıyorsunuz. Olumlu görüş beyan edip hisse uçacak kaçacak diyoruz yine bizi fırçalıyorsunuz. Ne yapacağımızı şaşırdık. Artık siz de bi karar verin.
    TH, sana Mathias kadar gıcık olmuyorum. Belli ki donanımın var ama daha önce de ifade etti birçok kişi. Dalga geçerek, sarkastik bir dille yazmasan daha doğru olur. Müzikal ve yelpaze gibi yazsan örneğin, biz de istifade edeceğiz. Yoksa kimse hisse uçacak kaçacak denmesini beklemiyor. Romantik olmaya gerek yok. Yükselecekse yükselir zaten. Burada yaşanan temel problem üslup.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    TH, sana Mathias kadar gıcık olmuyorum. Belli ki donanımın var ama daha önce de ifade etti birçok kişi. Dalga geçerek, sarkastik bir dille yazmasan daha doğru olur. Müzikal ve yelpaze gibi yazsan örneğin, biz de istifade edeceğiz. Yoksa kimse hisse uçacak kaçacak denmesini beklemiyor. Romantik olmaya gerek yok. Yükselecekse yükselir zaten. Burada yaşanan temel problem üslup.
    Mathiasa neden kızıldığını anlayamıyorum dmrçelik, adam doğruları söylüyor. Dedikleri de çıkıyor.

Sayfa 737/823 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •