Sayfa 513/789 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bence sen oncr kendine yas ilan et..Beklediğin her günün maliyeti var.

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Human nakitte misin peki? Nasıl değerlendirdin? Tabi yanıtlamak istersen...

2. Gitti paralar gitti matias dediydi paralarını çarpar dedilerdi trendyol abim üterler seni o tahtada didi bilemedim bilemedim ric dayı da geldi bundan bi bk olmaz dedi ölüm vuruşunu yaptı vay ben ne edem nirelere gidem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Human nakitte misin peki? Nasıl değerlendirdin? Tabi yanıtlamak istersen...
    Isdmr deyim.orda daha kolay çarpıyorlar..acisiz..hemen.

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Daha öncede yazmıştım, ereğlide durum iyi gözükmüyor. Ama 2024 ün 2. yarısından itibaren düzelme bekliyorum.. HRC fiyatları fed faiz indirimi ile beraber düzelme gösterecek bence... Ama ben daima ERGL/ISDMR paritesini takip ederim... Şu anda ismdr daha iyi duruyor gözümde..Zaten 8 hisselik portföyüm var.. yani beklemek benim için sorun olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Antakya'dan her gelişimde ISDMR'in yanından geçerim... Bacalar tütüyor... Bana moral oluyor.. elbe t bir noktada döngü değişecek..O zaman bu kayıpların bir çoğu düzelecektir.. Ama Sermaye tek bir hissede tutulmaz... Bunu artık herkesin anlaması lazım.. evet kazanınca iyi kar edersin, ama kaybedince de göçersin. Moralin bozulur. Keyfin kaçar.. Değmez.. Yeni ve acemi yatırımcılar varsa aranızda bu dediklerimi untumasın.. Burda güzelleme yapmak kolay.. Önemli olan gerçekleri kimseyi kırmadan yazmak.

6. İçime sinmeye sinmeye, artık almayacağım dediğim halde 2500 lot daha aldım.
    Plana uymak mı durup yıl sonu almak mı, almamak bu adet de kalmak mı git gelleri hala yaşıyorum ama bu baskıyı da normal bulmuyorum. Hoş 2 yıldır aynı durum var…Kardemir de her şey çok güzel değil baskı olmasa Ereğli de bugün prim yapardı.

Aldım ama yine de kararsızım…

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    İçime sinmeye sinmeye, artık almayacağım dediğim halde 2500 lot daha aldım.
    Plana uymak mı durup yıl sonu almak mı, almamak bu adet de kalmak mı git gelleri hala yaşıyorum ama bu baskıyı da normal bulmuyorum. Hoş 2 yıldır aynı durum var…Kardemir de her şey çok güzel değil baskı olmasa Ereğli de bugün prim yapardı.

Aldım ama yine de kararsızım…
    Fedoramca para nerden geliyor,
    merakımı maruz görün bazan bende bişeyler almak istediğimde o an hazırda nakit bulamıyorum, emir iletilemedi yetersiz bakiye diye uyarı geliyor.
    Yüklü bir meblağ sürekli nakitte boşta durmuyordur heralde ya faizde ya altında ya dövizde ya fondadır diye düşünüyorum,
    nerden geliyor bu para

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. İkinci yarıya maç berabereymiş gibi çıkın dedi ve şahlandırdı oyuncularını. Oysa ilk yarı 5-0 gerideydiler. Bu gazla oyuncular maçı 5-0 da tamamlaya bildiler. O gaz olmayaydı 10-0 bitecekti belkide dediler ve teselli oldu oldular.

Sayfa 513/789 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •