Sayfa 696/798 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Savaş oyunları var
    Düşmek için bahane hazır

2.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    fedoramca,hisseleri satıp çıkmana üzüidüm.Tam herşeyin yeniden başlıyacğı bir dönem.Eğer iranin israile İHA ve Drone saldırıları borsayı etkilerse ki yarın açılışın sana geri dönüş şansı verebileceğini düşünüyorum . ortalama satışlarının altında alabileceğin fiyat oluşabilir belki.Bu arada uzun vade ve temmettü yatırımcısı olarak bu düşüşlerden etkilenmemek lazım.Şu anki dolar bazlı fiyata baktığımızda önümüzdeki 2 sene içinde %100 dolar bazlı getiri mevcut.Bu arada temettü veriminide hesap etmeliyiz.isdemir ereğli arası trade de para kazandırıyor.Dün akşam bir yıllık hesap kontrolü yaptım,270bin tl artı yapmışım trade ederek.
    Sana tekrar bol şanslar.
    Bu arada tüm paydaşların Geçmiş bayramını kutlarım.
    Memoli Abi, selamlar, saygılar... Geçmiş bayramını kutlarım.

Sen temettülerin bir kısmını almışsın tradeden... Başarıların daim olsun!

Samimi düşüncelerin için teşekkür ederim. Çok hızlı bir karar verdim ve çok düşünerek alınan bir karar da değildi...

Zirve de alıp dipte satmak da ayrı bir hikaye...

Süreç nasıl evrilecek, bilmiyorum ama hepimiz için en güzelinin olmasını tüm kalbimle diliyorum.

Tekrar herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun.

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun üstad. Hoşgeldiniz aramıza.
    Estağfurullah😊
    Teşekkür ederim.

Şiddetle tavsiye ederim; damar sağlığınıza baktırın..
    İnsanlığın gerçekliği algılaması, çıkarlarından ve değer yargılarından bağımsız değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Tam bir danışıklı dövüş. İran israilin tüm katliamlarını meşrulaştırdı, içerde ve dışarda israil aleyhine olan tüm eleştirileri tepkileri bitirdi ve tek bir israilliyi öldürmeden yaptı bunu. Bu iki rejim birbirinin varoluş sebebi, biri olmadan diğeri hayatta kalamaz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet aynen öyle ama hala anlayamayanlar üzerinden algı yönetimi devam ediyor.

40.80 desteğini görmesi teknik görüntüsünü daha olumlu hale getirebilir.. günlükler olmasa bile, haftalıkları dikkat çekici..ayrıca bu gün 07.41 den 14.07 ye kadar 1 mesaj yazılmaması bile dikkat çekici...iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Sektör gereği madencilik dergisini takip ederim. Bu sayısında Ermaden e küçük bir yer vermiş. Eski bilgiler ama hatırlamakta fayda var, belki denk gelmediğiniz bir iki cümle vardır aralarda.

7. Borsanın hareketleri beklentilerle örtüşmedikçe oyuncular soğuyor doğal olarak. Yüksek faiz ortamında iki "S" önemli; Seçicilik ve Sabır. Birinci yanlışsa ikinci de toksik hale geliyor.

Sayfa 696/798 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •