Sayfa 657/819 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6546 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra o parayı sıfırlayana kadar yeme planı da yapıyorum aslında. Çektiğim 2 senenin çilesi böyle çıkar...
    Beğendiğim sıfır arabayı alıp, Türkiye'yi dolaşacağım 1 yıl. Aklımda bu var...

Sonra Ereğli'nin kârı ne oldu? Türkiye'yi 1 yıl dolaştım, altıma sıfır araba, yanıma kâr kaldı diyeceğim... İşlerimi falan ayarlarsam tabii

Sonra başlarım portföy yapmaya...
    Serkan'ım hayırlı olsun. Arabadan kalan parayı faiz fonuna koy. Bir yıl dolaş gel, seneye o parayla yine 53.000 lot alırsın

Şaka bir yana dostluğumuz baki. Bende de portföyü %35 daha artıracak nakit duruyor günlük fonda. Fena bir kazancı yok. Ereğli'nin bir yere kaçtığı da yok. Bu yıl içerisinde benim hedef te 40.000 lota ulaşmak, seneye de 50.000 inşallah, sonra dükkanı kapatırım. Bedelsiz ayarlaması hariç. Otokar'ın maliyet dün tek haneye indi. Ereğli maliyetim de iki yıl boyunca yapacağım alımlara rağmen 4 yıl sonra sıfıra yakınsar.

2.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Ne yaparsanız yapın inşallah kazançlı çıkarsınız, bunu tüm kalbimle istiyorum...belki günün birinde Ereğli de veya başka bir hissede tekrar karşılaşırız...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkürler. Hepimiz için her şeyin çok güzel olmasını tüm kalbimle diliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Serkan'ım hayırlı olsun. Arabadan kalan parayı faiz fonuna koy. Bir yıl dolaş gel, seneye o parayla yine 53.000 lot alırsın

Şaka bir yana dostluğumuz baki. Bende de portföyü %35 daha artıracak nakit duruyor günlük fonda. Fena bir kazancı yok. Ereğli'nin bir yere kaçtığı da yok. Bu yıl içerisinde benim hedef te 40.000 lota ulaşmak, seneye de 50.000 inşallah, sonra dükkanı kapatırım. Bedelsiz ayarlaması hariç. Otokar'ın maliyet dün tek haneye indi. Ereğli maliyetim de iki yıl boyunca yapacağım alımlara rağmen 4 yıl sonra sıfıra yakınsar.
    Sağolun Muzaffer bey kardeşim!
    Faiz 600 bini %36'dan aldı sabah iş bankası, günlük ama. Fon da aynı gibi sanırım. Düşünüyorum nasıl hareket edeceğimi de. Araba da beğendiğim 1.5 milyon skoda octavia... Çok para be Onu da düşünüyorum.

Senin de tüm stratejilerinde başarılı olmanı can-ı gönülden diliyorum.

Dostluklar baki, biraz kendimi toparlayım konuşuruz detalı da...

Başarılarının devamını diliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sağol.. aynen, garip hissediyorum, çıplak gibi
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler. Hepimiz için her şeyin çok güzel olmasını tüm kalbimle diliyorum.
    Dostum kusura bakma ama benim gozumde Mathias'dan pek te bir farkin kalmadi. 2 senedir ayni yerde kagit, koru korune savunuyorsun butun olumsuzlari, belki burada millet senden etkilenip tasidi aylarca kagidi zararina, simdi cikmis en diplerden sattim diyorsun. Tabii ki herkes kendi kararini vermekte ozgur ama o zaman burada gunde onlarca mesaj atmayacaktin.

5.  Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Dostum kusura bakma ama benim gozumde Mathias'dan pek te bir farkin kalmadi. 2 senedir ayni yerde kagit, koru korune savunuyorsun butun olumsuzlari, belki burada millet senden etkilenip tasidi aylarca kagidi zararina, simdi cikmis en diplerden sattim diyorsun. Tabii ki herkes kendi kararini vermekte ozgur ama o zaman burada gunde onlarca mesaj atmayacaktin.
    Dedik, dinletemedik

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    NE manyak çıktın sen kardeşim... Kusura bakma da... Sattım diyorum, inandınız mı, aldım diyorum, alınır mı...

Buradaki arkadaşların yüzüsuyu hürmetine sana katlanıyorum... Ne yapmam lazım senin için onu söyle onu yapalım!
    Araba alıp tr yi turlayacakmış.
    İnan kahkaha attım ya. Bu kadar trollenir millet ha. Başka bir yerde tanışsak etsek hisse dışı bir arkadaşlığımız olsa aslında tam ortam adamısın.Sevebilirdim seni.
    Ama hisse işi ciddi iştir. Goy goy trollük traş kaldırmaz . Neyse herhalde çok ön plana çıktım şimdi a kurumundan satıp b kurumundan yerine koyup birde bu totemi mi denim dedin. Haaa yoksa dur dur yaa dmrcelik kardeşimiz mi başlayacak senin yerine. 2 senede bu topik günde 15 mesaj onun mesajlarını mıokuyacak
    Yahu hala gülüyorum yeminle...Neyse canım sıkkındı başka bir mevzuya iyi geldin ha aslında.

7. Giderayak bir de Matheus'u kendine güldürdün. Yakışmadı.

Göbek atıyodur şimdi evin içinde nasıl düşürdüm fedoru tahtadan diye

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sağolun Muzaffer bey kardeşim!
    Faiz 600 bini %36'dan aldı sabah iş bankası, günlük ama. Fon da aynı gibi sanırım. Düşünüyorum nasıl hareket edeceğimi de. Araba da beğendiğim 1.5 milyon skoda octavia... Çok para be Onu da düşünüyorum.

Senin de tüm stratejilerinde başarılı olmanı can-ı gönülden diliyorum.

Dostluklar baki, biraz kendimi toparlayım konuşuruz detalı da...

Başarılarının devamını diliyorum.
    VIOP teminat hesabı da fena değil gibi dün günlük nema net binde 1,3468 vermiş...yıllık bileşik yüzde 63,44 yapıyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 657/819 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •