Sayfa 772/830 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822 ... SonSon
Arama sonucu : 6636 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Kümaş Manyezit'in Kümaş 3 Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili İDK Toplantısı Gerçekleştirilecek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

YOZGAT ili YERKÖY ilçesi sınırları içerisinde KÜMAŞ MANYEZİT SANAYİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan KÜMAŞ 3 GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ(GES)(11,211 MWm/ 7,00 MWe/ 11,211 MWp ? 10,66 Ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, ÇED Yönetmeliği'nin 11. maddesi kapsamında Bakanlığımıza sunulmuş olup, inceleme değerlendirme süreci başlamıştır. Proje ile ilgili olarak 10/05/2024 tarihinde İDK toplantısı gerçekleştirilecektir. Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu https://eced-duyuru.csb.gov.tr/eced-...uyurular.xhtml adresinde yer almaktadır. ÇED Raporu ilgililere ve kamuoyuna duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by L@civert Yazıyı Oku
    Ben 1-2 yıl önce sanırım en son almıştım, sonra baktım işler iyiye gitmiyor sattım. Sonra tam hatırlamıyorum belki 2 hafta kadar önce tekrar bütçeme göre biraz aldım, koydum kenara.

Aynen sizin dediğiniz mantıkla aldım.

Ben malımı aldım, koydum kenara 0,7 - 0,8 pd/dd'den. Zarar edersem de ederim, kendi kararımın sonucuna razıyım.
    Kagit bence 2 yil icinde tl bazinda 150 uzerini gorecek . 13 yillik bayrak yapiyor . Diregi bir dikerse 10 dolar bile olur . Bence olack . Uzuncuysanz bence alın ve asla satmayn derm . Benm fikrim .

Topikte bir tek RNA sentezi yapılmamış.. durun yapayım.
    Rulo saclar BRSAN, ERCB, .. ve Noksel, Ümran, vb. üreticilerin (SWP) yarı mamulü..
    Borsada yer alanların hareketlerini de takip etmek lazım.

Teknikte zorlama yoktur..

4. AKD Tahtacısı sana buradan kaç kere dedimm
    Oyunu 50-65 arası kur!!
    Eşşeğin zili var bu 38-40 larda
    Ne olduu!
    Bir Fedor gitti, bin Fedor geldi!!

5. ereğli gibi şirketler öyle orası kırıldı şuraya gider şirketler değil kanatimce.
    bilançoda para varsa,kazancına göre belirli bir f/k ya göre çıkar.Düşerse tam tersi.
    2,5 dolardan ereğli almakta aceleci davranmaya gerek olmadığı gibi 1 dolar cevresinde toplamakta çokca mantıklı geliyor bana.O oldu bu oldu,gelecekte ne olacağını kimse bilemez.
    Tüpraşa battı mı deniyordu.Öylemi oldu peki,hiç kimse kouşmamaya mı başladı evet hiç kimse konuşmamaya bile başladı.ama şuanda dolar bazlı dibine göre 5 e katlamış herkes çok iyi nakit akışı var çok iyi şirket diyor.Tabiki iyi bir şirket ama birikim yaparken şu aşamada tüpraş'ı arttırmak yerine ereğliyi arttırmak gerekmiyor mu sizcede.
    Bırakalım zamanla neler olacağını göstersin piyasa.

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bu boyle cins . Bunu gorunce urktum zaten hisse adam olmaz ne zaman bu burdan gider ozaman biseler olur. Bosuna girmisim ama hisssdede birseyler olack gibi. Neyse bakalm
    Bişiler olmaz ama olur da.

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Ayrica 0.60 cent ihtimal dediysek biraz beynini calistiran dolari 100 alabilir . O durumda . Illa dolar 30 olup hisse 0.60 olack degl . Birde foncu dayı tl yaziyor ki milleti kiskirtiyor .
    0.60 cent olacak ama dolarda 100 olabilir. Peki .

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Tesekkur ederm ben 6 ay oncede geldm bir suru yine yazi yaziyorlardi burdan adam olmaz dedm . Simdi bunlara ek foncu dayida burdaysa hic adam olmaz diyorum. Zaten ilk en gec 10 15 gune cikarim . Birde adamlar nick degistirip destanlarina oyle devam ediyorlar .

Hisse patlamaya hazir bomba bence ama sanki birde eylul ekim gibi ugrar bakarm. Yoksa bunlarla 1. Dunya savaslariyla mittallerle omur gecmez adam hergun 10 sayfa tek basina yazi yaziyor

Hisse patlamaya hazır ama hisse adam olmaz 10 15 güne çıkarım. Patlayabilir tabi kaçmak lazım mazallah yaralanma.
    Şizofren demeden önce keşke dönüp ben ne yazdım diye okusaydın. Şu yazılardan ne anlamamız gerekiyor acaba. eregl nin delisi hakikaten eksik olmuyor

7.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Topikte bir tek RNA sentezi yapılmamış.. durun yapayım.
    Rulo saclar BRSAN, ERCB, .. ve Noksel, Ümran, vb. üreticilerin (SWP) yarı mamulü..
    Borsada yer alanların hareketlerini de takip etmek lazım.

Yok bence bunların hiçbir önemi yok. İndikatörün kralı senin gözünün önünde. ISCTR topiğinden idmanlı olman lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yok bence bunların hiçbir önemi yok. İndikatörün kralı senin gözünün önünde. ISCTR topiğinden idmanlı olman lazım.
    Saygılar
    Son düzenleme : INVENTOR; 26-04-2024 saat: 11:30. Sebep: TH Abininki yelkenli.. :)
    Teknikte zorlama yoktur..

Sayfa 772/830 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •