Sayfa 806/806 İlkİlk ... 306706756796804805806
Arama sonucu : 6448 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    diskalifiye olmadı wiper nikim sebebini yazdım yönetimi bilgilendirdim..
    Ondan öncekini kastetmiştim, neyse takılıyorum geçmiş olsun... Ama format ve şifrelerle mühendislik hatası yapmışsın

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ondan öncekini kastetmiştim, neyse takılıyorum geçmiş olsun... Ama format ve şifrelerle mühendislik hatası yapmışsın
    Ben bu arkadaşın nicki kadar kendi nickimi hatırlamıyorum.) kendisi de hatırlamıyordur aldığı nickleri .) ilkin gubrf 2-3 tllerde süründürürken forumunda görmüştüm sunlife idi.

3.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Ben bu arkadaşın nicki kadar kendi nickimi hatırlamıyorum.) kendisi de hatırlamıyordur aldığı nickleri .) ilkin gubrf 2-3 tllerde süründürürken forumunda görmüştüm sunlife idi.
    Gübre kanayan yarası, bahsetmesen iyi olurdu Bundan öncekini yasaklamışlardı. Ters mühendislik çalışıyor onda

4. Kardemir'de ton olarak satışlar artmış Favök eksi. Amme hizmeti yapmış resmen. Düzelirse diye bekliyoz bizde. dün bi dolaştım bira içilen yerler tıklım tıklım bi de turizm iyi geçerse. Kardemir posizyonlarını satıp Tuborg pozisyonlarımı artırmamak için kendimi zor tutuyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    vay be nasıl hatırladın...sunlife benim 2006 larda kullandığım nik..hafızan iyiymiş..

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Gübre kanayan yarası, bahsetmesen iyi olurdu Bundan öncekini yasaklamışlardı. Ters mühendislik çalışıyor onda
    fedoramca gubrf bana maddi olarak zaman olarak çok şey kaybettirdi ama sonrasında kendimi çok yetiştirdim borsa konusunda...örneğin 18 bin tl ksturda 500 bin tl oldu...zamanında dalga geçmiştin...1 lotunun 50 bin tl olduğunu görünce iyice şaşıracaksın...örneğin pkart hala elimde 15 tl maliyet hisse 115 tl...link burva gedza çok düşük maliyetle duruyor artık gubrf de yaptığım hatayı yapmıyorum.....küçük paraları önemsiyorum yeter ki doğru hisseyi bul...

7. Çin'de bi hareketlenme var gibi gibi sanki sanki ☝

Sayfa 806/806 İlkİlk ... 306706756796804805806

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •