Sayfa 353/822 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 6576 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ereğli bugün 6.500.000 lot geri alım yapmış

2. basın basın erdemir... sözcü...

https://www.sozcu.com.tr/bofa-dan-er...uzeltme-p27147

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ek 30081

Yedireceğim o raporu bunlara dedi ve yedirdi. Bu arkadaşın her dediği çıkıyor

ytd
    Beni blokladığından ki ben de onu blokladım gerçi, takip edemiyorum ama bu twit ile tekrar rüzgarı ardına alır

Bunun yerine başka tahminlerinin tutmasını yeğlerdim... Beni okuyorsa selamlar saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Beni blokladığından ki ben de onu blokladım gerçi, takip edemiyorum ama bu twit ile tekrar rüzgarı ardına alır

Bunun yerine başka tahminlerinin tutmasını yeğlerdim... Beni okuyorsa selamlar saygılar
    aynen öyle fedor ... alır rüzgarı ardına

5.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    aynen öyle fedor ... alır rüzgarı ardına
    Bundan sonra yanılmamasını ondan sonra en çok ben istiyorum
    Duacıyım!
    ALLAH utandırmasın! Tuttuğunu cevher yapsın, 1'i 5x olsun

6. Tüpraş’ı(Bilanço) bir kere daha kıskandım!
    Keşke bizim olsa!

7. Kızıldağ reis herkesi cebinden çıkartır ona arka çıktım 2 sene önce diye yancısı olduk ya dinya çelik endekslerinden 4 firma inceledim sektörü öğrendim döndüm bunu satın banka ve diğer froto alın dedim 53 görmüştü en son yazın da 27 tl idi 2022 2 sene önce neticede ben de acı şekilde haklı çıktım , şu an görüntü şu kar eder hale geldikçe fk değil pd dd fiyatlar ve cabadı endekse paralel getiriyi de aşabilir ama hayal etmemek şart 2x-3x hidecek gıda ulaştırma gyo çimento sektörü vb varken ben bu hissede pozisyon almayı kar / piyasa değeri açısından gereksiz görüyorum acemi şekilde eregliyi yanlış anlamamak şart eregli bir yatırım hissesi değil 3-4 senede atak yapan bir trade hissesi oldu !

Büyüme yoksa uuzn vade ereglide park etmek şahsan anlamını yitiriyor saygılar sunarım eregli en zor sektördeki milli gururumuzdur ytd bu hisse ömür törpüsüdür 3-4 dolar kar edemeyen bir şirket için zorlama hedef fikrindeyim . 65-70 tl makul hedeftir yani enflasyon altı hedefi var gereği de yok ytd

8. İlk dönemde eregliyi kızıldağ reis dahil 6 -7 aylık gerileme döneminde hep yanlış yorumlayan kişiler vardı bu grubun dışındakiler ile tatlı sert bir açık oturum havasında atışmalar yaşanırdı neticede zamanında bundan çıkıp bilişime bankaya sanayiye girenler tümden karlı çıktılar inanın eregli insanlara yanlışını öğreten borsayı öğreten müthiş bir öğretmendir öğrenmeyi bilmek yanlıştan dönmek de var . Hayırlısı herşey değişir çelik altın yıl yaşanır savaş çıkar şu bu olur ! Devran döner ama borsa ve eregli karlılığı şansa savaşa kalmış ise bu beklentiye yatırım yapmak makul mu tartışılır ! Ytd

Sayfa 353/822 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •