Sayfa 116/823 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 6578 madde; 921 - 928 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Mittal mi satıyor ?
    mal kaldımı onda

2. Satmak icin marj actiklari belliydi ama devreye bu kadar erken sokmalari araya birileri daha girdi demek ki, bilancodan bir gun once bu tarz sert realizeleri tupras ve doas dan da biliyoruz,bakalim cuma ya orta vadeli demir celik tutmak icin dogru zamanda miyiz daha net resim ortaya cikar

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Mittal mi satıyor ?
    onun daha önce sattığı yerdeki(TEB) deki lotlar duruyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Mittal mi satıyor ?
    onun Teb'deki lotları aynen duruyor gözüküyor.

5. Ne acayip kağıt. Hayaller tavan gerçekler taban

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    onun Teb'deki lotları aynen duruyor gözüküyor.
    T+2 de anlarız. Bana Mittal satışları gibi geldi, sattığı kurumlarda aynı. Bakalım anlayacağız.
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    T+2 de anlarız. Bana Mittal satışları gibi geldi, sattığı kurumlarda aynı. Bakalım anlayacağız.
    Teb'deki lotlar yerinden hiç oynamadı. Dolanarak satmak istese öncede yapardı pek o şeylerin peşinde olmadılar daha önce, gayet de şeffaftılar... Mittal satışı olacaksa 140 milyon var satacağı, onun satışı olacağını hiç sanmıyorum...

Bilanço öncesi bir dolaplar çeviriyorlar... Bilançoda olmazsa Cuma, o da olmazsa haftaya çıkar kokusu....

8. Tam 1. yıl dönümü dedik, benzer dolaplar dönüyor. Diğer hala alıyor 12 milyon. Mittal satarken de bu şekilde alımlar olmuştu... KY olduğunu sanmıyorum, düştükçe alıyor...

Sayfa 116/823 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •