Sayfa 734/823 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon
Arama sonucu : 6578 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by aydinbayrakli Yazıyı Oku
    Ben de hayret ettim zaten, bu adamlar twitter odalarında üstad diye geziniyor. Bu dediğim twittardada borsayla iligi bir odada oldu, diğer üstadlarvda bişey demedi.
    Ağzı olan konuşuyor. Şurada da görüleceği üzere Erdemir en çok demir hammaddesini kullanıyor. Demiş ya spekülasyon diye.

https://erdemir.com.tr/yatirimci-ili...umlar/sunumlar

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    mittal gibi ereğliyi bedavaya kapatmak isteyen soyguncu kuruluşların bankoftaki gerçek dışı hedef veren kape çocuğuna ve ereğliyi aşağılık yorumlarla provake eden şerrefsizlerin suratına çarpılacak güzel bir döküman hazırlamış arkadaşımızı kutluyorum.
    Tüm kapelere inat, bacası tütmeye devam ediyor.

1.5% ile başladık mesaiye

3. Geçen sene mart ayında 41.14 den mi ne satmıştım bugün 41.80. 13 ayda iyi kar bence . Sattığıma çok pişmanım. Malımı alan paraya para demedi walla

4. Aferim çok iyi yapmışsın. En iyi borsacı sensin.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Geçen sene mart ayında 41.14 den mi ne satmıştım bugün 41.80. 13 ayda iyi kar bence . Sattığıma çok pişmanım. Malımı alan paraya para demedi walla
    Şu an maliyetin baya yüksek herhalde , hergün burda kötülemeye bu kadar msj kastığina göre )) dur dur tamam kotu dusunmeyelim hemen elinde hiç ereğli yok sadece isin gucun yok rastegele bi hisse sectin bist ten forumuna geldin yok yere hergun kotuluyosun amaç zaman kaybi
    2. Senaryo daha akla yatkin sanki di mi

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    50 kuruşluk temettü yüzünden özkaynaklar 1.75 milyar TL azaldı

Temettü verilmiş durum ile bedelsiz verme arasında özkaynaklar açısından 1.75 milyarlık bir fark far ve bedelsiz verme durumundaki DD bu meblağ kadar yüksek çıkar, PD/DD oranı da düşer.
    Üstad,

SPK lisansınız olduğu için sorularımı tekrar sormama müsaade edin lütfen çünkü yanıt alamadım.

1- Temettü dağıtan firmanın piyasa değeri bölü defter değeri oranında herhangi bir değişiklik olur mu?

2- Bedelsiz sermaye artırımı yapan firmanın piyasa değeri bölü defter değeri oranında herhangi bir değişiklik olur mu?

MBA mastırlı bir makina mühendisiyim ancak doğru bilgileri sizin gibi lisans ve ehliyet sahibi olan üstatlardan almakta ve forumdaşlarımızla paylaşmakta fayda var.

7. Bu bir an evvel bizde de gelmeli artık. Adamlar hepten bizim piyasaya girecek böyle giderse.

Sayfa 734/823 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •