Sayfa 719/810 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769 ... SonSon
Arama sonucu : 6473 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    İnsanın inanası gelmiyor yahu. Bu tür katekullileri neden yaptı acaba? Belki de speklerin çantacısıdır kim bilir. Spor hisselerinde bu tür gazcılar çok ama EREGL sportiflerle ayni kategoride değil.
    Sen kendinle beni karıştırıyorsun sanırım. ADam 2 nickli diyor, aylardır. Yönetim de salak bunu anlayamıyor değil mi?

SEnin de teknen tez zamanda alabora olur ve tahtalı köye gidersin İNŞALLAH o paraları en sevmediğin aile ferdinin yemesi dileğim ile

Kim ki iftira atıyorsa, o insan en alçak, aşağılık, adi, ahlaksız, terbiyesi ve namussuz insandır... İftiralarınızda boğulursunuz İNŞALLAH!

2. 7/24 hisse başlığı nöbetine devam. Benim kiler iftira değil . Hayatın normal akışına ters bir durum un sorgulanması. Hala gelin özele söylim hisseyi falan çocuk çocuk işler.
    walla onu bunu bilmem. eregl de 2 ay içinde 1361! yazı yazarak gösterdiğin performansı hangi hisse ise artık o . orada da sergilemeni bekliyoruz. Normal olan bu çünkü.

3. Burası psikolojik olarak da rahatlayabileceğin bir mecra. Nasıl ki şimdi iftiralar karşısında sinir olabiliyorsam...

Burada tartışıyorsun, dertleşiyorsun, gelecek planları yapıyorsun. Aynı kaderi paylaşan dostlar ediniyorsun... Buranın amacı sadece fiyat vs falan, temel, teknik analiz de değil.

Benim de iş icabı kucağımda bilgisayar olunca sabahtan akşama kadar, ağırlıklı evden çalışırken ve sürekli de ekranı takip ederken ve de tüm paramı Ereğli'ye yatırmamdan mütevellit yazdım da yazdım... MAnavda çalışıyor olsaydım, trafikte çalışıyor olsaydım, satışcı olsaydım, bu kadar da yazamazdım,

Başka bir amacım olduysa ALLAH benim de belamı versin...

Bunları açıklamak zorunda değilim ama bir iki düzgün insanın dahi kafası karışssın istemem benimle ilgili...

Herkese iyi geceler akşam akşam yine gün boyunca alamadığım stresi yüklendim...

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    SEvgili Bozkurt yazını göremedim de, yapma ALLAH aşkına... Sen de bu topa girme haksız çıkarsın..
    Ben saattıktan sonra hisse 38'e düştü, orada zaten durmadı iki gün kadar... Benim iki parti satışımın ortalaması hesabıma göre 40.50 civarı idi...

Bu kadar şeyi burada paylaşmama gerek yok ama işte akşam akşam yine çok sinirlendim şu Mathias dallamasına...

Delikanlılığın gramı varsa gel kardeşim canlı yayına ama öyle tırsak ki, numaramı verdim adama, yok hacklersin, yok numaran fake numara, whatsaap ın gözükmüyor bilmem ne Hasta özelden yazdığım mesajlara cevap veremeyecek kadar dahi korkark. Burada aslan kesiliyor...

Utanmadan iftira ediyor... İftira atan adam, adam mıdır kardeşim! yüzüne tükürsem iftiracının tükürüğüme acırım!
    Ben sana niye sattın niye aldın diye asla sorgulamam, borsada doğal olan bir durum bu alsat işi kaat değiştirme işi yada satıp daha alttan almayı düşünebilirsin nebileyim sıkılmışsındır satmışsındır borsa pişmanlıktır herkes yanılabilir sana bişii dediğim yok yanlış anlama ama 15 gün olmuş hala fedoramca konuşulması ilginç geldi bana
    Kesin yakında bu hissede bişiiler olucak acaip bişii hissediyorum.neyise
    Ayrıca ben sana daha önce alım yaparken sormuştum parayı nerde tutuyon bazan bende mal almak istediğimde hazırda nakitim olmuyor dediydim sende şakkadanak 46 dan aldığın lotların ekstresini atmıştın. Alım yaptığına inanmadığımı düşünerek sanırsam ispat için, yine aynısını yapıyorsun şakkadanak sattığın ekistreyi yapıştırmışsın inanmadığımı düşünüyorsun.
    halbukisi ben senin için hep iyi şeyler yazdım hiç kötü söz söylemedim
    Bana ekstre gösterme fedoramca, belki ben senden daha çok zararlı işlem yaparım bilemezsin
    Sağlık olsun boşver eleştiriler normaldir zamanla haklı bile çıkabilirsin hatta iyiki satmışım diyebilirsin belli mi olur
    Tek bi soru
    Ereğli düşsede yerine koysam diyormusun

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku

7/24 hisse başlığı nöbetine devam. Benim kiler iftira değil . Hayatın normal akışına ters bir durum un sorgulanması. Hala gelin özele söylim hisseyi falan çocuk çocuk işler.
    walla onu bunu bilmem. eregl de 2 ay içinde 1361! yazı yazarak gösterdiğin performansı hangi hisse ise artık o . orada da sergilemeni bekliyoruz. Normal olan bu çünkü.
    Sen insan olsan, yüzüme niye tükürüyorsunuz derdin.

Bak adama iftira atıyorsun sen fedoramcasın diye, sana ispat ediyor cevap yok, hisseleri satmadın diyorsun ekstremi atıyorum cevap yok, iftira atma ALLAH belanı versin diyorum cevap yok.

Sen sadece konuşulmak istiyorsun hissen dahi yokken burada insanların sinirini bozarak konuşulabilirsin sadece çünkü...

Ben yazı yazmadım demiyorum ki yazıyor zaten kaç sayfa yazdığım. Nedenini de mantıklıca açıklıyorum.

Neyse senin ekmeğine daha fazla yağ sürmeyeceğim, sayfayı yazmayı bugün itibari ile uzunca bir süre bırakıyorum. Ama bana atılan iftiraların hesabını beddualarım bu dünyada sormazsa, adam olup telefonuma dahi çıkamayan senden ve senin gibilerden öbür dünyada soracağım emin ol!

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tek bi soru
    Ereğli düşsede yerine koysam diyormusun
    Sana kızmadım ben ama beni yanlış anlamanı da istemem. Sana değil birilerine gösterdim o ekstreyi... 46 değil sanki 48 den 500 lot alışım vardı diye hatırlıyorum. Buraya ne yazsam o da yanlış anlaşılıp, eğilip, bükülecek. Bu sefer başka hisseleri öneriyor gibi olacak.

Haklısın, ister satarım ister satmam, adamı öyle ikna etmişim ki şimdi sattığıma inandıramıyorum Ne ikna gücü varmış bende...

Ama büyük konuştuk, satmam etmem diye bu konuda da insanlar haklı. ALLAH'ın emri değil ki bu, insanın başına her şey geliyor! Merak eden herkese özelde nedenlerimi daha detaylı açıklayabilirim zaten dedim %30 civarını borç vermek için bozdum, bozunca büyü de bozuldu gibi bir şey oldu, yani ya herro ya merro misali... Ben de biraz o var, tek hisseyi de öyle seçmedim mi? YA HERRO, YA MERRO!

Ben hisseleri sattım 2 gün gözüme pek uyku girmedi, sonra alıştım yavaş yavaş...

Asla Ereğli düşssün alayım diye düşünmedim, çünkü o zaman hisseyi taşıyanlara ayıp etmiş olurum diye düşünürüm. Ereğli düşsün istersem yani.

Aldıklarıma odaklandım,aslında biraz da saldımmm... Her şey olacağına varacak...

Sadece haksızca ve acımasız ve vicdansızca atılan iftiraları hazmedemiyorum.

Konuşulmam da normal, 2 yıldır burada dirsek çürüttük... Benden bir manipülasyon çıkmaz ama belki bir çok ders çıkabilir... 2 sene sonra anlaşılır o da...

Bir kaç yıl sonra, belki bir gün tek sayfada geçen 4 yılı özetleyebilirim.

7. Çok duygusalsın fedoramca, borsada duygulara fazla yer vermek iyi değil, ben senin yerinde olmuş olsam 50bin lot ereğliyi satmışsam düşsün isterim hiç kusura bakma ama 2 yıl paramı pula döndürmüş vaktimi çalmış hayallerimi yıkmış hisseye iyi şeyler söyleyemezdim.
    Melek gibi bir kalbin var gerçekten

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Melek gibi bir kalbin var gerçekten
    Çok naziksin de ayarınız yok, biri şeytan der biri melek, hoş şeytan da bir melek değil mi
    Melek değilim inan ama Ereğli düşsün de alayım diye düşünmüyorum...

Sevgiler, saygılar.

Sayfa 719/810 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •