Sayfa 687/835 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 6674 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    galiba maksadımı aştım insan zaaf içinde olabiliyor oruçta sinirler zayıf oluyor.bazan nefsinize yeniliyorsunuz kimseyi incitmek ve kırmak istemem.zarar ve kar iç içedir demekki gidecek varmış gitti. kimse kusura kalmasın hisseniz hayırlı olur inşallah. ben yine koç hisselerinden birine demir atmam gerektiğine inandım hepinize bol kazançlar dilerim bayramınız kutlu olsun.
    BİST’de koç holding ve iştirakleri var bir de diğer şirketler var; bunu bilir, bunu söylerim.
    Bende yok maalesef; zamanında ekgyo ile yapı kredi’yi 2,25 TL den bir’e bir değiştiremeyişim bu güne kadar ki en büyük basiretsizliğimdir,talihsizliğimdir..

Neyse; olur böyle vakalar, Türk polisi yakalar😊

Sizin ve tüm paydaşlarımın bayramını tebrik eder, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

Sağlıkla..
    İnsanlığın gerçekliği algılaması, çıkarlarından ve değer yargılarından bağımsız değildir..

2. İsrail e yassı çelik ihracat kısıtlaması iyi olmadı.

3. herşey kısmet SAYIN BESKİ ,kısmette olmayınca çok sebebler türüyor.iğnsan irade dışı yanlışlar yapıyor bazanda bu yanlışlar dışımızdaki güç tarafından yaptırılıyor.bunu fark edemiyoruz. şunu bildim ki koç grubu şirketleri güvenli bir liman çok güzel yönetiliyor.boşverelim kardeşim kısmetten ötesi olmuyor.borsada fırsatlar bitmez astora baksanıza bir yıl önce 20 liraydı nereden nereye.kimi şirketler varki patronun soygun aracı.

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    herşey kısmet SAYIN BESKİ ,kısmette olmayınca çok sebebler türüyor.iğnsan irade dışı yanlışlar yapıyor bazanda bu yanlışlar dışımızdaki güç tarafından yaptırılıyor.bunu fark edemiyoruz. şunu bildim ki koç grubu şirketleri güvenli bir liman çok güzel yönetiliyor.boşverelim kardeşim kısmetten ötesi olmuyor.borsada fırsatlar bitmez astora baksanıza bir yıl önce 20 liraydı nereden nereye.kimi şirketler varki patronun soygun aracı.
    Daha 2-3 yıl öncesine kadar millet koç şirketleri tuprs, ttrak, toaso ya sövüyordu. Tuprs yıllarca süründü koçlar bile pişman deniyordu. Toaso 20 lere demir atmıştı yıllarca. Ttrak elimde vardı 2013 te sattım 30-35 falandı 2020 de hala aynı fiyatlardaydı. Geçen senelerde borsanın kralı sasa ve hektas bu sene herkes küfür ediyor. Bankalar son 3 yıldır sürünüyordu 9 aydır iyi kazandırdı. Velhasıl kelam bu iş döngüseldir sırası gelen gider sırası geçen yerinde sayar. Önemli olan sabırla beklemekte. Daldan dala atlayan birşey kazanamaz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Daha 2-3 yıl öncesine kadar millet koç şirketleri tuprs, ttrak, toaso ya sövüyordu. Tuprs yıllarca süründü koçlar bile pişman deniyordu. Toaso 20 lere demir atmıştı yıllarca. Ttrak elimde vardı 2013 te sattım 30-35 falandı 2020 de hala aynı fiyatlardaydı. Geçen senelerde borsanın kralı sasa ve hektas bu sene herkes küfür ediyor. Bankalar son 3 yıldır sürünüyordu 9 aydır iyi kazandırdı. Velhasıl kelam bu iş döngüseldir sırası gelen gider sırası geçen yerinde sayar. Önemli olan sabırla beklemekte. Daldan dala atlayan birşey kazanamaz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aah ah 2010 yılında elimdeki hektaşlar duraydı şuan 1.5 milyon lot falan olacaktı.

6. Ben 50 bin lot ereğli 40 bin lotta krdmrd kitledim sandığa anahtarınıda denize attım. (zay baba böyle derdi.)sahi yılların borsacısı ihtiyar zaybabanın forumu vardı. Bileniniz varmı yaşıyormu.

7.  Alıntı Originally Posted by Retenaj Yazıyı Oku
    Ben 50 bin lot ereğli 40 bin lotta krdmrd kitledim sandığa anahtarınıda denize attım. (zay baba böyle derdi.)sahi yılların borsacısı ihtiyar zaybabanın forumu vardı. Bileniniz varmı yaşıyormu.
    Parayı viagaraya bassan daha iyi. Bu malın kalkacağı yok.

Sayfa 687/835 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •