Sayfa 356/810 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 6475 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Yağıyor bu gece temettüler oooh bee

ytd

2. Siz zirvesi 400 olan bir kağıdı, 200 e düşünce ucuz diye alır mısınız, ben aldım sene 2010-2012 arasıydı sanırım. Sonra kağıt 100 lere düştü oradan salına salına,ben tüm inatçılığımla tüm maaşları gömüyordum. Sonra şirketin Sabancı Holdinge satış haberi geldi, herkes eski günlerine dönmesini beklerken kağıt oradan da 37 ye düşmüştü. Çünkü şirket 100 TL den işlem görürken 37 TL ye Sabancıya satılmıştı.Ve netekim 37 yi görmüştü süzüle süzüle. Ve ben 45-50 leri gördüğünde çıkmıştım. Maliyetim sanırım 100 TL nin üzerindeydi. Yüzde 50-55 zarar,bekleme sürem de 2 yılı buşmuştu. 6 ay daha dişimi sıkabilseydim kağıt 37 TL den 270 TL yi bulacaktı! Böyle acı bir tecrübe yaşamışken Ereğlinin de 2 yılını tamamladığını düşünüyorum. Kalmış olsun hadi 6 ayı

3. Temettüler güzel geliyor maşallah, darısı 2025'de bizim başımıza... 30 sent falan alabilir miyiz acaba yoksa yine boşa hayal mi kuruyoruz?

4. Türk borsacısı kadar anında gaza gelen başka millet borsacısı var mıdır acaba.

İşler tıkırına girdi mi, spek abi fişi çekmeye geldi mi, oyak siyosu spek abiler cemaati ile anlaştı mı, artık hep ortaya karışık haberler servise verilecek mi, borsagündem ne zaman arz-ı endam edecek, jöleliler karteli yeni zırhlılar aldı mı, dursun özbek e yine mal aldıracaklar mı vs vs sorularımı sorayım

assolist sahaya ne zaman inecek, bunu da unutmayalım...

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Temettüler güzel geliyor maşallah, darısı 2025'de bizim başımıza... 30 sent falan alabilir miyiz acaba yoksa yine boşa hayal mi kuruyoruz?
    maden ve peletleme yatırımı biterse , 3,2 milyar usd yeşil dönüşüm yatırımlarının ( ges ve ark ocağı ) ne kadarının yapılacağına ve en önemlisi hrc fiyatına bağlı ...

hazır iletişime önem vermişken şu maden ve yatırımları biraz detaylandırsalar güzel olacak

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Türk borsacısı kadar anında gaza gelen başka millet borsacısı var mıdır acaba.

İşler tıkırına girdi mi, spek abi fişi çekmeye geldi mi, oyak siyosu spek abiler cemaati ile anlaştı mı, artık hep ortaya karışık haberler servise verilecek mi, borsagündem ne zaman arz-ı endam edecek, jöleliler karteli yeni zırhlılar aldı mı, dursun özbek e yine mal aldıracaklar mı vs vs sorularımı sorayım

assolist sahaya ne zaman inecek, bunu da unutmayalım...
    twitterda space yayınlarımız başladı yeniden

7.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    twitterda space yayınlarımız başladı yeniden
    Sıkışan mallar pazarlanmaya başladı diyorsun 1 dolar temettüyü 2 dolara çıkardım, var mı arttıran???

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sıkışan mallar pazarlanmaya başladı diyorsun 1 dolar temettüyü 2 dolara çıkardım, var mı arttıran???
    Gönlünden ne geçiyor birader? Okuyorum herşeyi, kimse abartı, yalan gaz verme yapmıyor burda. Çıkıp gidelim mi, küselim mi? Sen haklısın diye sana tapalım mı?
    Açık açık yaz da, ben arkadaşları ikna ederim.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Sayfa 356/810 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •