Sayfa 372/812 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bir devlet teşviğine, bir vergiye, bir habere bakar her şey! Bir bakmışssın %50 gitmiş, aa buradan girsek mi derken şak bir %50 daha...

Ama tabii bekleyen bekleyebilir keyfine kalmış, alan bunun için mi almalı hisseyi, gerçi bekleyen bunu mu beklemeli orası da tartışılır...

Biz bekliyoruz bekleyeceğiz zaten birileri mecbur bekleyecek

Üzgünüz ama buradayız!

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Geçen gün demiştin ya, öyle bir şey olursa ben bile alırım. Öyle bir şey olur ki sen bile alırsın
    4 hafta önce götürüyorlar ama dediğin Kocaer'e şimdi manipülasyon mu yapıyorlar dedirtir adama, burası borsa, sen benden daha iyi biliyorsun, kat ve kat tecrübelisin..
    Sen eksik okuyorsun yahut ben tam ifade edemiyorum

Mittal ne var ne yok satacak ve bu durum hissede satış baskısını ortadan kaldıracak dedim. Bu kısa vadeli bir trade fırsatıydı. Bunu da değerlendirenler oldu. Bunların hepsi gerçekleşti. Sen de gördün.

Kocaer özelinde ise geçmiş mesajlarıma bakman gerekiyor. Manipülasyonun başladığı zaman yazdım, fiyat 25 ler civarıydı. Bu durumun benim bakış açımı değiştirmeyeceğini o ilk mesajımda da yazdım. Ne oldu? Manipülasyon oldu fiyat x2 yaptı. Benim duruşum değişti mi? Hayır. Ne dediysem o zaman hala aynı şeyi söylüyorum. Dikkatli takip et beni lütfen

Bana kimse bir şey dedirtemez. Tespitimi yaparım, genelde haklı çıkarım. %20 yanılma payım tecrübe ile sabittir. Bunu da yıllar önce söylemiştim, ama elbette hatırlanmaz, unutulur. Bu başlıkta manipülasyona alet olanların hiçbiri şimdi yok. Bazıları fenomen bile oldu, space odalarında hala ahkam kesiyorlar. Onlar portakalda atomken, biz karabükte hadde işlerini takip ediyorduk. Herkesi kandırabilir, beni ıııhhh...

Tek ve son cümle, ama defalarca tekrar eden cümle. Ton başı kar 150 doları aşmadıkça, bu başlıkta daha çok arşiv olur. Başka bir şey takip etmenize gerek yok. 150 doları aşsın gelin konuşalım

3.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sen eksik okuyorsun yahut ben tam ifade edemiyorum

Mittal ne var ne yok satacak ve bu durum hissede satış baskısını ortadan kaldıracak dedim. Bu kısa vadeli bir trade fırsatıydı. Bunu da değerlendirenler oldu. Bunların hepsi gerçekleşti. Sen de gördün.

Kocaer özelinde ise geçmiş mesajlarıma bakman gerekiyor. Manipülasyonun başladığı zaman yazdım, fiyat 25 ler civarıydı. Bu durumun benim bakış açımı belirtmeyeceğini o ilk mesajımda da yazdım. Ne oldu? Manipülasyon oldu fiyat x2 yaptı. Benim duruşum değişti mi? Hayır. Ne dediysem o zaman hala aynı şeyi söylüyorum. Dikkatli takip et beni lütfen

Bana kimse bir şey dedirtemez. Tespitimi yaparım, genelde haklı çıkarım. %20 yanılma payım tecrübe ile sabittir. Bunu da yıllar önce söylemiştim, ama elbette hatırlanmaz, unutulur. Bu başlıkta manipülasyona alet olanların hiçbiri şimdi yok. Bazıları fenomen bile oldu, space odalarında hala ahkam kesiyorlar. Onlar portakalda atomken, biz karabükte hadde işlerini takip ediyorduk. Herkesi kandırabilir, beni ıııhhh...

Tek ve son cümle, ama defalarca tekrar eden cümle. Ton başı kar 150 doları aşmadıkça, bu başlıkta daha çok arşiv olur. Başka bir şey takip etmenize gerek yok. 150 doları aşsın gelin konuşalım
    Space yayınları önemli

4. Kısa vadeli trade olduğu anlaşılmamıştı açıkcası, mittalin satışları hissede mantıken uzun vadeli rahatlama sağlamalı, bana mantıken böyle olmalı gibi geliyor, kısa vadedeki trade zaten hisseler bitmeden önce yapıldı geçti...

Bugün vergi gelse, sonraki gün 200 favök olur... Ama o verginin geleceğini bilen zaten önden onu fiyatlar gibime geliyor...

Kızıldağ'ın yüzüne konuşmak daha etkili oluyor, buraya yazılan her mesaj ona ulaşmayabilir. X'den, sen yazıyorsun, o yazıyor, sonra bloklaşmalar (Gerçi beni çözmüş yine sağolsun)

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Kısa vadeli trade olduğu anlaşılmamıştı açıkcası, mittalin satışları hissede mantıken uzun vadeli rahatlama sağlamalı, bana mantıken böyle olmalı gibi geliyor, kısa vadedeki trade zaten hisseler bitmeden önce yapıldı geçti...

Bugün vergi gelse, sonraki gün 200 favök olur... Ama o verginin geleceğini bilen zaten önden onu fiyatlar gibime geliyor...

Kızıldağ'ın yüzüne konuşmak daha etkili oluyor, buraya yazılan her mesaj ona ulaşmayabilir. X'den, sen yazıyorsun, o yazıyor, sonra bloklaşmalar (Gerçi beni çözmüş yine sağolsun)
    Burayı hergün okumuyorsa bende birşey bilmiyorum …

Yüzüne de konuştuk tutmayan tahminini söyleyince ben sizin yatırım danışmanınız mıyım dedi ... hatırlıyorsan

yanlışmı hatırlıyorum acaba,

geçen sene genel kurulda YK ya 2 milyar tl lik geri alım yetkisi verilmişti.Bunun 1 milyar tl sini kullanacağını açıkladı ve 2 parça halinde kullandı.Şimdi isterse bir açıklama yapıp geri kalan 1 milyon liralık geri alım açıklayabilir.Süprize hazır olalım.
    Birde şu var eğer 200milyon dolar sigorta parası geldiği açıklanırsa bir anlığına ereğli isdemir fiyatı eşitlenebilir.tabi bu arada ereğlide prim yapar.

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Fedor, ben bu arcelorcularla faydalı bilgiler paylaşmaya karar verdim. Tabi ereglciler de yararlanabilir normalde paralı üyelik olan yer burası. Arcelorculara ücretli olurdu da neyse. Size zaten beleş 🤣

Buyrun size 2014 23 arası eregl ortalama fiyat/defter değeri çarpanları. Ek olarak sektörel verileri de vermiş. He siz hala arcelor 0.3 diyorsanız onun da 10 yıllık grafiğini bir açın bakın.

https://easyimg.io/g/8upb0jflr
    Grafiğe bakamadım yani mittal kar edememiş mi Ereğli gibi

Ayrıca olumsuz yazanlara kızma bence onlarda farklı bakış açısı oluşturuyorlar

Zaten sadece iyi tarafa bakmak yanıltabilir bizleri tabi bu benim görüşüm...

8.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Space yayınları önemli
    Bu forumu keşfetmeden önce investing forumlarında mal pazarlıyordu. Dakikada bir menderes tekstil fiyatı paylaşıyordu. Arşivlerde duruyordur muhtemelen, merak eden arayıp bulabilir

Sayfa 372/812 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •