Sayfa 639/845 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Duhul
    Apr 2021
    İkamet
    Ejnebi Memleketi
    Gönderi
    31
    3 yildan fazladir tasiyorum bu kagidi, usd bazinda zarardayim.
    evet sirket kotu, sektor kotu, isler kotu ama ben bu kagidi satmam. en azindan burada satmam.
    bir uzun vadeli yatirimci olarak mavi de, ttrak da nasil vazgecmediysem eregli de de beklerim. bu isler elbet duzelecek. cefasini cektikten sonra sefasini baskasina surdurmem.
    cok uzun zamandir alim yapmiyordum, bugun itibari ile usd bazinda maliyet dusurmek icin kademeli alima baslarim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Felaket tellalları alıma geçti mi?

Geçmedilerse fırsat bu fırsat hadi alın bakalım sözünüzün eri olun. Hedef fiyat verdiniz verdiğiniz fiyatlar geldi. Yığın kamyonları. Yığamıyorsanız gidin kahvehanede yapın geyiğinizi.

3. Şişeyi de fena dövüyorlar. Onun kaderi de aynı

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Felaket tellalları alıma geçti mi?

Geçmedilerse fırsat bu fırsat hadi alın bakalım sözünüzün eri olun. Hedef fiyat verdiniz verdiğiniz fiyatlar geldi. Yığın kamyonları. Yığamıyorsanız gidin kahvehanede yapın geyiğinizi.
    Zamanlama teriminden bi habersin boş boş konuşuyorsun . Bizim kahvede mital ile hasbihal ediyoruz biz sizin kahveye kimler takılıyo..

5. Eregl piyasa degeri ~4 milyar usd
    İsdmr piyasa degeri ~3 milyar usd

İsdmr piyasa degeri dogruysa !!

Piyasa eregl 1 milyar usd değer biçmiş.

Eregl 67 milyar TL stok barindiriyor.

Bu kadar degersizlestirmenin kime ne faydasi var acaba..

6. Buraya kadar gelmişken 37 ye değmeden dönmemeli bence , grafik tamamlanmış olmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Apr 2021
    İkamet
    Ejnebi Memleketi
    Gönderi
    31
    pandemi de, naci agbal'da, kkm ilan edildiginde, 2023 basinda ve sonunda hep alim yaptim.
    geldigimiz nokta totalde fena degil.
    eregli de toplayacaktir. ihtiyac disi para ile yatirim yaptiysaniz sikinti olmaz. sadece firsat maliyeti.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Sanırım geçen sonbahardı 1 usd 0.9 usd hedef verenlere bu fiyatlara gelse bile alamayacaksınız siz sadece izleyeceksiniz. Borsa bir psikoloji işidir o fiyatı gördüğünde de acaba batıyormu ülkemi batıyor diye korkudan alamayacaksın demiştim. Şimdi bu duruma gelmiş hedef fiyat verenler yusuf yusuf. Nerden biliyorsun diyenlere 15 senede ne kagıtlarda yaşadık biz bunu 2020 de tuprs batıyor elektrikli araçlar çıktı petrol bitti deniyordu. 2018 lerde çiftçimi kaldı türkiyede traktor alsın deniyordu ttrak için. 2021 kapanma var thy batar devlet kurtarmazsa deniyordu 11 tl den almaya insanların eli titriyordu. Daha niceleri hatırlamadığım.bunların hepsinden para kazandık eregl den de kazanacağız eli titreyen alamayacak. 30-35 olsa ordanda alamayacak önce bir grafik dönsün diyecek . Sonra çıkmaya başlayacak 40-50 olacak çok çıktı burdan alınırmı diyecek yine alamayacak.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 639/845 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •