Sayfa 594/789 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bu dünyada çilemizi çekeceğiz yapcak bişi yok, öbür dünyada kralız be ooolm 2030'a şurada ne kaldı?

2. Ya o değil de, ben hatırlıyorum yatırım yapan şirketleri hiç sevmem eurobond gibi hisse büyümesni tamamlamış falan diyerek dalmıştım buna. Şimdi 100 yıldır yatırımların bitmesini bekleyen şişeciler gibi oldum .

Kaderde varsa süzülmek, neye yarar üzülmek. 40 kuruş 40 kuruş gider artık 5 sene.

3. Maden bi açılsın, GES bi bitsin, uçacak uçacak rocket.gif

ytd

4. Vosvosçu ithalatçı ne güzel bak yatırım matırım yok. Para çokomel, para audi, para passat, ver para, al audi. Kim sallar üretimi. Alacan verecen ekonominin içinden geçecen Çılgın da temettü veriyor. Kel işi biliyor.

Aklı kelden alacaksın. Benzini shellden.

ytd

5. Yabancılar gelmeden bölünse bari kağıt belki yabancı geldiğinde ereğli fiyatını 1 usd'nin altında görünce afallar anlamlandiramaz ve dayanamayıp hücum eder 😁

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Aslında net tarih belirtmediler ama Baran Bey önümüzdeki hafta ya da 10 gün içerisinde YK toplanır ve temettü tarihi belli olur gibi bir laf etti.
    Bugün ne amaçla toplandı abi temettü tarihini belirlemedilerse ya da kurula sunmadılarsa?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Bugün ne amaçla toplandı abi temettü tarihini belirlemedilerse ya da kurula sunmadılarsa?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    ağam yönetim kurulu toplanıp tarihi belirler. daha o olmadı.

aday gösterdikleri yönetim kurulu üyeleri bile zahmet edip gelmedi. :D rezalet burada başlıyor.

Sayfa 594/789 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •