Sayfa 417/789 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Elimde $50 milyon var diyelim. Yarın bütün parayı yığdım hesaba, al tuşuna abandım en kalın parmağımla. Hangi teknik analiz tahmin edecek bunu?

ytd

2. Sn Ahsen'in dediği doğru...
    Düşünsenize 1 kg demir 15 lira 1 demet maydonoz 15 lira. Durumun özeti bu maalesef...

3. Bugün yeni TENGRIHAN ' inimiz gelmiş sayfalarca yazmış....

4.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Bugün yeni TENGRIHAN ' inimiz gelmiş sayfalarca yazmış....
    Az kalsın satıyorduk seans bitmeden , yarınki tavanı kaçıracaktık

5. Şimdi mesajları okudum, dedim bu nedir herhalde gelen Kap'lar sebebiyle bu kadar entry girilmiş. Ama gördüm ki bilinçsiz cahil yatırımcı olmuşuz yine. Şu engellediğim arkadaşın da mesajı alıntılandığı için onu da okumuş oldum(Bateman şimdi anladım sen olmak ne demekmiş 😄)

Trendhouse muydu neydi, senin bu bakış açın hiç öyle iyi niyetli değil. Bildiğin snob bir tutum sergilemişsin. Neymiş ky bir tek fincan kulp bilirmiş. Böyle bir şey yokmuş da. Tabi yine Arcelor falan 2 3 şirket araya sıkıştırmışsın. Pd/dd si 2x olan Eregl benzeri büyük şirketlere değinmemişsin tabi.

Adam sormuş sana Eregl'ye ne diyorsun o zaman teknik olarak diye cevapların kaçamak. Herkesi küçük görmek yerine eğer adam akıllı bir yorumun varsa buyur. Boş yapma. Bizi de bilinçsiz şu bu diyerek yaftalama. Yatırım açısından doğrumuz yanlışımız vardır ama mesleklerini ne iş yaptığını bilmediğin insanlara üç beş forum mesajı üzerinden kulp takamazsın. Fincan kulp olur sonra benden söylemesi 😂

6. İsdemir ilk çeyrek karına 3,5 milyar lira bonus kar ekleyecek. yarın isdemir günü olsun...
    o kadar deprem tahribatına rağmen 4,6 milyar kar etti.
    Bu sene o karı 2 ye, 3 e katlaması zor olmasa gerek.
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Elimde $50 milyon var diyelim. Yarın bütün parayı yığdım hesaba, al tuşuna abandım en kalın parmağımla. Hangi teknik analiz tahmin edecek bunu?

ytd
    Paran bitince ne yapacaksin? Sonsuz paran var galiba;)

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Şimdi mesajları okudum, dedim bu nedir herhalde gelen Kap'lar sebebiyle bu kadar entry girilmiş. Ama gördüm ki bilinçsiz cahil yatırımcı olmuşuz yine. Şu engellediğim arkadaşın da mesajı alıntılandığı için onu da okumuş oldum(Bateman şimdi anladım sen olmak ne demekmiş )

Trendhouse muydu neydi, senin bu bakış açın hiç öyle iyi niyetli değil. Bildiğin snob bir tutum sergilemişsin. Neymiş ky bir tek fincan kulp bilirmiş. Böyle bir şey yokmuş da. Tabi yine Arcelor falan 2 3 şirket araya sıkıştırmışsın. Pd/dd si 2x olan Eregl benzeri büyük şirketlere değinmemişsin tabi.

Adam sormuş sana Eregl'ye ne diyorsun o zaman teknik olarak diye cevapların kaçamak. Herkesi küçük görmek yerine eğer adam akıllı bir yorumun varsa buyur. Boş yapma. Bizi de bilinçsiz şu bu diyerek yaftalama. Yatırım açısından doğrumuz yanlışımız vardır ama mesleklerini ne iş yaptığını bilmediğin insanlara üç beş forum mesajı üzerinden kulp takamazsın. Fincan kulp olur sonra benden söylemesi
    Adamın da tam yazısının bi saat sonrasına denk gelmesine ne diyosun?
    Daan diye masaya vurdular ya

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Sayfa 417/789 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •