Sayfa 795/795 İlkİlk ... 295695745785793794795
Arama sonucu : 6359 madde; 6,353 - 6,359 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Fedor, hakkında hayırlısı neyse o olsun.
    Burada da hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsin.
    Ereğlide de eninde sonunda kazanç sağlamanı isterim.
    Sağolasın!

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Ben SAT-AL yapma denemelerinden sonra 1.80 tl maliyet azalttım ama bu arada malı da kaptırdım, zarar bekliyor tabi! şimdi düşse de malı yerine koysam diye bekliyorum, biraz düzetmeden sonra değerine gelsin tabiki de
    Hayırlı olsun.
    38 iyi fiyattı eski fedor affetmez 1000 lot en az eklerdi 😂

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Valla şunu biliyorum, kimseye karışmamak gerekiyor Yönlendirmemek.
    Babam geçen hafta Ford satıp bankalara geçmişti... Sıkıldım temettü için bekledim zaten demişti, al sat yapacağım dedi, bir şey demedim... KEndi aklım kendime yetmiyorken...
    Zaten adam haklı çıktı Ford nanay, bankalar bay bay...
    Babası ford satmış bankalara geçmişmişmişmiş. Kafalar pırıl pırıl ya.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.
    38 iyi fiyattı eski fedor affetmez 1000 lot en az eklerdi 😂
    Sağolasın da 2.5 tl zarar var!
    EREGL günlük, Global Yatırım girmiş tahtaya!

5.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Dövizde bir geri çekilmeden bahsediliyor şayet bu sekilde bir durum oluşursa ihracatçı şirketlere dikkat etmek gerekir olur olmaz bilemem.
    Bu kadar cari açık üreten bu kadar ithalata dayalı ve doviz ihtiyaci olan bir ulkede ekonomide döviz geri gelir mi , oncelikle boyle bir degisiklik olmasi icin komple bir degisiklik olmasi gerekir bunun icinde onumuzde 4 sene gibi uzun bir zaman var ve ne yazikki mb arka kapidan cok acik ve net sekilde dolar satip hala dolari tutmak icin buyuk caba sarfediyor artik iş faiz arttirma pskikolojisini de gecmiş bulunmakta ne yazik ki , kkm yi azaltmak icin buyuk caba sarfediyorlar hatta tum odak su an orada acaba niye ugrasiyolar bu kadar kkm icin hic dusunduk mu , insanin aklina kotu senaryolar geliyor! Umarim bunlar doviz de iyi günler degildir!

Sen aslında stand up yapsan, borsadan daha çok kazanırsın Fedor. Nerden buluyorsun böyle esprileri, inan kahkahalarla güldüm. Allah da seni hayatta (borsada da) güldürsün...

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Mathias, hayvana da insana da şiddete karşıyım ama seni İSTEMEYE İSTEMEYE de olsa, evire çevire dövmek isterdim herhalde

Tam sopalık adamsın! Böyle, ıslatıp, ıslatıp seni dövmek, hissesi tavan olmuş hazzı verebilir insana
    "Kûllî nefsin zâikatü'l-mevt...."

7.  Alıntı Originally Posted by the. pathfinder Yazıyı Oku
    Sen aslında stand up yapsan, borsadan daha çok kazanırsın Fedor. Nerden buluyorsun böyle esprileri, inan kahkahalarla güldüm. Allah da seni hayatta (borsada da) güldürsün...
    Biraz utandım ve silmiştim Amin İNŞALLAH, hep gülelim, hep birlikte!

Sayfa 795/795 İlkİlk ... 295695745785793794795

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •