Sayfa 543/789 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Benim anlamadığım 46'dan tek kalemde ve tek günde 6 milyon lot alan şirket, şimdi niye almıyor 42'den?

Hangi dolapları çeviriyorlar?

2. Ödüllü Yİ birimimize sorsak cevap verirler mi?

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım 46'dan tek kalemde ve tek günde 6 milyon lot alan şirket, şimdi niye almıyor 42'den?

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım 46'dan tek kalemde ve tek günde 6 milyon lot alan şirket, şimdi niye almıyor 42'den?

Nakit bitmiştir fedoramca.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

4.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Ödüllü Yİ birimimize sorsak cevap verirler mi?
    Aslında niyetim, bunu GK'da sormaktı....

Ama sinirlerimi bozmak istemiyorum.. O yüzden geçen haftalarda katılmama kararı almıştım.

Gerçi her an vazgeçebilirim ama şimdi o gün işten ayrılma şansım da kalmadı.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku

41.50 - 40.50 rakamlarına yelken açtı 43.20 zaten zayıf bir destek idi 44 üde kırınca aşağıdaki rakamlar hızlıca gelir diye düşünüyorum
    36 da sakinleşir bir süre. Arada tepkiler olacaktır normal gel - gel yapacaklar ki tadı olsun. Şu anda alım için hiçç acele edilesi zamanlar değil. Dolar tarafında 1.30 larda bir desteği var gibi duruyor ama esas desteği 0.90 1 dolar civarları. Geçen sene 3 sene temettü vermez diyordum bu senekini saymıyorum gelecek senede pas geçmesi hiç beklenmedik olmaz. Hatta bu ton başı favök değerleri ve üzerine binecek yeni büyük borçlanmalar ile bu süre çok daha uzayabilir yada en azından temettü verimliliği çok komik rakamlara düşebilir.
    ford da düşüyor mathias hocam

6.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    ford da düşüyor mathias hocam
    2022 aralık 19-20 si gibi froto aldığımda 460 larda idi eregl de 41 lerde idi . froto birde 40 tl temettü dağıttı.
    Düşüyor mu sizce ? Hani buradakiler sabır falan diyor ya. Sabır trend de bekleme dir. Yoksa ankara garında oturup new york uçağı beklemek sabır değildir. Ortada bir trend bir hareket yoksa neyin sabrı. geçiniz boş iş .

7. +

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    2022 aralık 19-20 si gibi froto aldığımda 460 larda idi eregl de 41 lerde idi . froto birde 40 tl temettü dağıttı.
    Düşüyor mu sizce ? Hani buradakiler sabır falan diyor ya. Sabır trend de bekleme dir. Yoksa ankara garında oturup new york uçağı beklemek sabır değildir. Ortada bir trend bir hareket yoksa neyin sabrı. geçiniz boş iş .

Haklı çıktınız, "trendhound" da keza öyle. "Patrick Bateman" da pişmanlık olduğunu söyler durur.

Yatırım yapılacak kağıt değilmiş vesselam. Hacimsiz/sığ spek kağıtlarından farklı değil hareketleri. Sadece agresif değil biraz hantalca hareket ediyor ama aynı düzenin kağıdı belli.

Zarar çıkmaz ama en az zararla kurtulabilmek mümkün olur umarım.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

8.  Alıntı Originally Posted by devlethan Yazıyı Oku

Haklı çıktınız, "trendhound" da keza öyle. "Patrick Bateman" da pişmanlık olduğunu söyler durur.

Yatırım yapılacak kağıt değilmiş vesselam. Hacimsiz/sığ spek kağıtlarından farklı değil hareketleri. Sadece agresif değil biraz hantalca hareket ediyor ama aynı düzenin kağıdı belli.

Zarar çıkmaz ama en az zararla kurtulabilmek mümkün olur umarım.
    Kaç tl den aldınız ki zarar yazdınız?

Sayfa 543/789 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •