Sayfa 834/834 İlkİlk ... 334734784824832833834
Arama sonucu : 6672 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ahaa tekneciğin kıçı aya baktı!
    Kara Fedorun laneti!!

Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Günaydın,

Ereğli ETF .

https://fintel.io/soe/tr/eregl
    Üstad, bu oranları nasıl yorumlamalıyız. Galiba üye olunca günlük izlenebiliyor bu alım satımlar.

3. Çok saçma bir bilanço dönemi oluyor. Kimi şirketler 2023/12 gönderirken, bazıları 2024/3 ü açıklıyor. Eregl'ye ilişkin Teb ve Deniz dışında bir tahmin göremedim. Foreks anketi falan olurdu. Karşılaştıracak bir veri de yok... O sebeple, üfürme mi, beklenti mi, gerçek mi ne döndüğünü anlamak güç.

4.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    1-2 Seneye eregl lerimi 3-4 usd dan satar 20 usd dan froto ve ttrak a çeviririm. Buda benim yorumum burda dursun.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    8 nisandan yazdık..50 usd froto, 0.90 usd eregl hedefi veren arkadaşa gelsin kahkah

5. Ibre rüzgar yön herşey sektör lehine dönüyor , ereğli'nin merkez bankasi faiz indirimine gidiyor son 1 ay , bölünmeymiş karliliktaki artış'mış gri listeden çıkışmış swap kanallarinin açilmasiymış bunlar hep hareketi hizlandirici yan faktörler , bundan böyle ereğli'nin gözü yukarı yıl sonuna kadar , bu saatten sonraki düşüş'ler sadece alım fırsatıdır bana göre

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    8 nisandan yazdık..50 usd froto, 0.90 usd eregl hedefi veren arkadaşa gelsin kahkah

Şunu koymayaydın iyiydi. Üzeceksin birilerini.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Mathias'ı dinleyen son 1 ayda min %20 zararda , daha fazlası da olabilir , Mathias pişmanlıktır 🤣🤣

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Çok saçma bir bilanço dönemi oluyor. Kimi şirketler 2023/12 gönderirken, bazıları 2024/3 ü açıklıyor. Eregl'ye ilişkin Teb ve Deniz dışında bir tahmin göremedim. Foreks anketi falan olurdu. Karşılaştıracak bir veri de yok... O sebeple, üfürme mi, beklenti mi, gerçek mi ne döndüğünü anlamak güç.

İSDEMİRİN çok mükemmel bir blanço açıklayacağını, hatta satışların yazde 500 artırdığı yönünde veriler geleceği kanaatindeyim..bol şans..

Sayfa 834/834 İlkİlk ... 334734784824832833834

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •