Sayfa 626/802 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 6412 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Kendim dahil bu hissede olan herkese acıyorum. Concorde yanılgısına tutulduk resmen.

2. Bence kapasiteni aşan konulara girme KNG. Ah şu mağarayı zamanında alsaydık reklamından da fazla etkilenme, çocuklar için yapılmış bir yayın o. 700 liralık hisseleri millete eşit dağıtıp bol bol tavan yaptırarak gözlerini boyamak suretiyle garip gureba bir kitle yaratıldı, benim mesajımdan anladıkları da bu.
    1910'da 10 gr. altını Beyoğlu ve Kapalıçarşı haricinde görebileceğin yer mi vardı? Aç biraz tarih oku, sefere çağrılan askerler çarık ve çorap için bile etraftan destek isterdi. Gezginlerin notlarını biraz oku, yemek diye yağlı çorba yiyerek hayatta kalanlar Şişliye nasıl gelecekti? Zaten gelseler de İzzet Paşanın çiftliği olduğunu görürlerdi oraların.

Alıntı Originally Posted by KNG Yazıyı Oku
    Geçen sene "2020'de alanlar..." diye başlardı cümleler, şimdi 2005. Fiyat düştükçe söylemler komikleşiyor. O değil de, 1910'da Şişli'de 10 gram altın karşılığı ahır alan birisi şimdi 100 milyon dolar civarı bir arsası var, keşke Şişli'den bi ahır alsaydık de mi?
    Açalım grafiği en işimize gelen yeri seçelim. Bak buradan alan ne karda diyelim

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    O günlerden bir yazı Hisse 50 lerin üzerinde.
    Daha evvel verdiğimiz bütün endeks hareketlerinden bağımsız hedeflerimizden 40.50 hedefine de bugün itibari ile geldi. Son değer 37 değeri. Taaaa geçen seneden beri yazdığım 1.25 dolar daki boşluğunu bugün kapadı bu arada. Bakalım bir boşluk kapama tepkisi gelebilecek mi yoksa 1 dolara marş marş mı.?
    1 dolar hedefine yaklaşıyor...

EREGL günlük, bugün de düştü diye herkes almış, herkes aldıkça düşmeye devam ediyor!

6. Zirvesinden %25 düştü...
    200 Günlüğü es geçti, şuan 50 haftalık ortalamadan hafta kapanmadan seker mi bakalım...
    Sekmezse sırada 20 aylık var oda olmadı 100 haftalık...
    Kısaca daha alınabilecek çok nokta var maalesef...
    Dip çalışması nerede biter insan kestiremiyor, üzerine bileşik faizin %70 lere gelmesi de kararını sorgulatır insana...
    İlk etapta temettü ve bedelsiz tarihlerini yönetim kurulu belirlemeli...
    2. geri alımlara devam etmeli...
    Sonra Çin düzelip gerçek anlamda büyüyecek, cevher fiyatı artacak, biraz anti damping ve kar katlanmalı...
    Yatırımlar artan karla ödenip alıştırdığı temettüleri de ödemeli...
    O zamana kadar toplayıp sıkan kazanacak inşallah...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

7. Şaka maka 37 yi gösterecekler , ihlas gibi yüklü miktarda değersiz bir hisse yığını oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Eziyeti geçti artık, işkenceye döndü.

Sayfa 626/802 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •