Sayfa 569/788 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by remolarano Yazıyı Oku
    Rica ederim.
    Bu arada geçen GK da katılan forum sakinleri anlık yazıyordu diye hatırlıyorum. Buradan belki kritik detayları alabiliriz. Ona göre işlem açacağımdan değil de merak sadece. Umarım güzel ve faydalı bir GK olur.
    Geçen sene ben yazıyordum Hasan Bey'de vardı ama o elektronik ortamda katılmıştı. Bir kaç arkadaş daha yazıyordu.

Bu gün yazan olursa iyi olur... Ben gitmiyorum kafam rahat çünkü, geçen sene değildi

2.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    38,10'a alarm kurdum, aylıkta buraya değecek gibi görünüyor ama bence tabii. Gelirse, yönetimden daha iyi lot alımı yapmışım diye düşüneceğim Sayın Fedoramca=)
    39 bildiğimden değil ama orada alım için bekleyen çok insan vardı, 3 ay öncenin 39'u ile bugünkü de bir değil. Bu 39 şimdi o zamanın 35 i olur...

Hayırlısı bakalım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,346
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Hadi ya... Hemen bakayım.. atlamışım onu..
    Hiç de ucuz falan bulmadım... Bir kere ereğli kadar verimsiz bir yıl geçirmemiş petkim.. Sallaması bedava...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Yüzde 3 yükselen borsada geçen seneden beri double yapmış hisseler yine en önde koşarken 2 senedir yerinde sayan eregl de yüzde 1.5 yükseldi diye satış gelmesi bile daha zamanının gelmediğinin işareti. Yok bilanço imiş yok hrc imiş yok iş almış ykbnk satmış mı bofa imiş mital imiş hepsi boş.

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Geçen sene ben yazıyordum Hasan Bey'de vardı ama o elektronik ortamda katılmıştı. Bir kaç arkadaş daha yazıyordu.

Bu gün yazan olursa iyi olur... Ben gitmiyorum kafam rahat çünkü, geçen sene değildi
    Benim evin yaninda Sheraton, kayit falan yaptirmadim direkt gidebiliyor muyum ?

6. "Yüzde 3 yükselen borsada geçen seneden beri double yapmış hisseler yine en önde koşarken 2 senedir yerinde sayan eregl de yüzde 1.5 yükseldi diye satış gelmesi bile daha zamanının gelmediğinin işareti"

Mükemmel analiz tebrik ederim. Oldukça bilimsel bir bakış açısı.

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    "Yüzde 3 yükselen borsada geçen seneden beri double yapmış hisseler yine en önde koşarken 2 senedir yerinde sayan eregl de yüzde 1.5 yükseldi diye satış gelmesi bile daha zamanının gelmediğinin işareti"

Mükemmel analiz tebrik ederim. Oldukça bilimsel bir bakış açısı.
    Fedor
    Benim yazılarımdan alıntı yapma . Lütfen . Tamam mı.? Bu forum sizin tapulu malınız ve sadece sizin beğeneceğiniz/onayladığınız türden yazıların yazılması zorunlu bir alan değil. Sizin gibi düşünmeyen insanları aşağılamayı dalga geçmeyi linç lemeyi bırakın. Geçen 2 sene den beri haliniz malum.
    Burayı okuyan fikir edinmeye çalışan başkalarıda var . Sizi dinleseler paralarının yarısını üstelik bu enflasyonist ortamda eritmiş olacaklardı. Sizin için para kazanmak kaybetmek sorun değil ama başkaları için bir sorun.

8.  Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Benim evin yaninda Sheraton, kayit falan yaptirmadim direkt gidebiliyor muyum ?
    Evet kimlikle direk gidebilirsiniz.

Sayfa 569/788 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •