Sayfa 592/789 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Çok sinirliyim, bana şöyle sert bir Ereğli güzellemesi lazım kendimi toparlayabilmem için!

Link falan varsa atın ALLAH rızası için...

Kızıldağ Reis'e bakıyorum oda son günlerde sessizliğe gömüldü!

2. Kızıldağ bile pişman.

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Çok sinirliyim, bana şöyle sert bir Ereğli güzellemesi lazım kendimi toparlayabilmem için!

Link falan varsa atın ALLAH rızası için...

Kızıldağ Reis'e bakıyorum oda son günlerde sessizliğe gömüldü!
    Al sana umut dolu bir hesap Sn Fedor...HRC nın yüzde 10 artması kârı 10 milyar civarı artırır...üstelik bu hesaba yapılan yatırımların FAVOK artırıcı etkileri dahil değil...bize düşense beklemek ki onu en iyi biz yaptık şimdiye kadar....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Al sana umut dolu bir hesap Sn Fedor...HRC nın yüzde 10 artması kârı 10 milyar civarı artırır...üstelik bu hesaba yapılan yatırımların FAVOK artırıcı etkileri dahil değil...bize düşense beklemek ki onu en iyi biz yaptık şimdiye kadar....

Sağolun Sn Zars, yetmez ama evet

Bazen düşünüyorum ve kendime soruyorum, ben yoksa hisseye değil de buradaki güzel insanlara mı aşığım diye?

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sağolun Sn Zars, yetmez ama evet

Bazen düşünüyorum ve kendime soruyorum, ben yoksa hisseye değil de buradaki güzel insanlara mı aşığım diye?
    O sizin güzelliğiniz...ancak sadece siz böyle hissetmiyorsunuz bunu bilin istedim....satıp hiç bir şey almadan beklesek bile lotumuzun misliyle artacağını bilseydik geçmişte satardık ama tersi durumda arkasından bakardık, ben çok baktım ve aynı hatayı yapmak istemediğimden bu ısrar...şanssızlığımız zamanında Afyon savaşlarıyla yok olmak üzere olan ve muhteşem dönüş yapan Çin e karşı koruyanımızın olmaması, Mittal ve deprem...yoksa resesyon bu kadar etkilemezdi...

Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Sasa, bankalar, havacılık iyi gittiği günde bizim ayak uydurmamamız normal. Her endeks hareketinde her hisse günlük gidecek diye bir kural yok. Adamlar endeks mühendisliği de yapıyor maalesef. Seçim ve bayram sonrası bakacağız artık işlere...
    Zamanı gelince bunu da alacaklardır! sadece zamanın gelmesini bekliyor! Bunun için teknik temel ya da bir habere de ihtiyacı yok! Günün birinde %7 primi görecektir! Bunu @fedoramca, çok iyi bilir

7. Post
    See new posts
    Conversation
    Parasız Pala
    @Andrei2250
    Bugün #eregl genel kurulunda edindiğim izlenim hiç hoş değildi.

-Sürekli tahtayı izleyen bir yönetim.

-Mittal'in malını almak için doğrudan veya dolaylı olarak teklifler sunan bir yönetim.

-Şirketi belli döngüye sokan da yönetim.

-Şuan hisse toplayan da yönetim.

-Ve büyük başlarla ikili ilişkiler kuran da yönetim.

-Ve bu yönetim gözbebeğimiz en güvendiğimiz ORDU'nun bir kolu.

-Biz KY 3 sene bekleriz hisse yükselmeye başlar, ancak yönetim ve büyük başlar 6 ayda pozisyon açarak servetlerine servet katar.

İnanılmaz bir ortam.

8. 2030 yılında ne kadar temettü verir. Yorumlara bakılınca 2030 a kadar birsey beklemeyin tarzda

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 592/789 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •