Sayfa 727/819 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777 ... SonSon
Arama sonucu : 6546 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Şu boş boş lagaluga yapanlar milletin midesini ağzına getirip bütün malı kusturuncaya kadar buradalar. O yüzden hiç boşuna sinirlenip küfür etmeyin vatandaşlara. Yoksa fedor gibi tansiyonunuz çıkar malınızdan oluverirsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Birinin batığı öbürünün teknesinin mazotu.

Birileri 1.20 dolardan eregl satacak ki hound abim bedavaya dünya turuna çıkabilsin

Ky iyice bezmedi hala. 1 sene daha gitsin burada tahta tertemiz olacak
    O kısım belli olmaz, th abi beddua aldı belki onunda teknesi batacak kimbilebilür.

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Son dönemde ki fiyatlamalar göstermektedir ki artık Ereğli yılı kapadı ve en kötü geride kaldı , 1.ceyrek bilancosu ile birlikte 2025 yili kar ve temettü fiyatlamasi basladi , global de cok buyuk sıkıntılar savaş riskleri vs... gibi yeni senaryolar yaşanmazsa buralar maliyetlenmek icin çok şanslar olabilir(fedor bu kısım senin için;)
    1.ceyrek bilancosu öncesi yukarı yönlü sert hareketlenmeler bekliyorum...

selam. 1. çeyrekten çok aman aman bişey beklemeyin derim..41 mil. satış civarında kapatır birinci çeyreği..(kar ne kadar olur muamma, sigorta ve vergi süprizi olabilir) (satışların bir türlü artmaması bence negatif)..hrc ve temettü bu hissenin en önemli dinamiğidir..bunun dışında palet, yeşil, anti damping, çed, genel kurul, tevkifat, yönetim, mittal, vb olumlu veya olumsuz gelişmeler uzun süreli fiyat yükselişleri yerine asansör fiyat dalgaları ouşturur... bol şans

4. FKB (PEG) ölçeği şöyle:
    0.7 nin altı kelepir
    0.7~1 arası ucuz
    1~1.5 arası makul
    1.5 ~ 2.0 arası pahalı
    2 nin üstü aşırı pahalı
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

5.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Hocam senin ki elma ile armut u kiyaslamak gibi birşey , yani biri devlet'in biri özel in mi desem biri ağır sanayii biri hasilat paylasimli bir devlet guvencesimi desem ne desem bilemedim yani tamam anladik kagidi kotulucen yok burda da var dd den duauk islem goren dicen de bu ornek olmamiş pek
    DD ayırım yapmaz kamu ve özel diye, sektör farkı da gözetmez. Her şirket için tanımı aynidir.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    O kısım belli olmaz, th abi beddua aldı belki onunda teknesi batacak kimbilebilür.
    Fedor sağlam döşemiş önceki sayfada gördüm.

7. Bir yandan üzülüyorum, öbür yandan da diyorum ki kimse tabanda mal satmasa fiyat tabana inemez ztn

Borsa demek psikoloji demektir deyince anlaşılmıyor işte. Bu psikolojinin içinde insanları tanıma, kimin ne cacık olduğunu şıp diye anlayabilmek de var. Bunları anlayabilmek için 1- tecrübe, 2- bilgi lazım. İkisi de yoksa her söylenene atlarsın

O yüzden esnaftan iyi borsacı olur.

Memurlar ise elinde tuzla her hıyara koşarak gidiyorlar:/

Sayfa 727/819 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •