Sayfa 717/810 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon
Arama sonucu : 6474 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bu arada keşke fedoramca olsaydım. 50 küsür bin lotu vardı. Bende yarısı bile yok 😂

2. Olmaz diyemeyiz , bunu iddia eden yazar Mathias her ne kadar ergen gibi biri olsa da belkide doğruları gözümüze sokmuştur. Ahaha. Neyse maalesef bu gibi manipülasyonlara insan olduğumuz için geliyoruz olmayacak iş de değil. O zaman iddia şu bize elimizde hisse tutturdu ve iş bitince de hadi güle güle şimdi istediğinizi yapabilirsiniz dedi? Ben buraları Okuyan kişilerin hisse alıp satan kişilerin hiç Bir şekilde bu gibi hisselerde etkili olacağını düşünmüyorum herkesi silkesen ne olur devede kulak mi derler ha o kadar etkisi vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bu arada keşke fedoramca olsaydım. 50 küsür bin lotu vardı. Bende yarısı bile yok 😂
    Buralarda yazanları çokta hafife almamak lazım, belki içlerinde 500bin lotu olan bile vardır.
    Bu arada soruna cevap vermeden önce bende 1 soru sorucam
    Mathias doğrumu diyor, sen fedoramca mısın değilmisin

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Buralarda yazanları çokta hafife almamak lazım, belki içlerinde 500bin lotu olan bile vardır.
    Bu arada soruna cevap vermeden önce bende 1 soru sorucam
    Mathias doğrumu diyor, sen fedoramca mısın değilmisin
    Ne yapmam lazım ispat etmek için? Bir deli taş atıyor kuyuya şu hale bak. Kimlik bilgimi mi yazayım?

5. Mathias'ın da Bofa'nın ajanı olduguna dair söylentiler var piyasada

6. Şuanda mathias haklı pozisyonda, çünkü fedoramca sattıktan sonra hisse hiç düşmüyor, bu kadar tesadüf olamaz. Tabii bunu ilerleyen günlerde anca anlarız. Bi film döndüğü kesin.

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Arkadaşlar ben ilk entrymde neden üye olduğumu yazdım. Forumu epeydir takip ediyorum ama üye olmamıştım. Hatta kızıldağ Sezgin abi bi ara küstü bir şeyler oldu. Onu da X'te takip ediyorum. Maalesef Eregl'de Nisan 2022'den beri varım. Başta portföydü. Eregl sert düşünce hepsi bu oldu ekleye ekleye. Neyse aynı hikayeyi anlatmayacağım. Herkes açıp ilk entryme bakabilir. Mathias ve onun gibilere artık dayanamayıp üye oldum çünkü gördüğüm kadarıyla başta fedor olmak üzere eregl yatırımcılarına abuk sabuk şeyler söylüyorlardı (he bana mı kaldı savunmak vs o ayrı mevzu da). Neyse bu arkadaş da o günden beri sen fedorsun falan diyor. Bu deli saçmasına inanan buyursun inansın.

8. Bu forumun bana en büyük faydası tecrübeli arkadaşların söylemleriyle portföy yapmaya başladım... Ereğlileri satmadan ama 6 aydır yeni alım da yapmadan çeşitlendirmeye bsşladım... Bugün temettüler ile de Ereğli almadım... Tek hisseden vaz geçemeyen ben için kafam biraz daha rahat gibi... Ereğli oranım %95, 77...daha kat edecek çok yolum var...

TECNO CK7n cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 717/810 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •