Sayfa 776/830 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826 ... SonSon
Arama sonucu : 6636 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Çelik bitti yiğenim plastik the new çelik.

Artık evler arabala plastikten yapılacağü

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Ayrica 0.60 cent ihtimal dediysek.... .
    Şakir abi şimdi de 19 kuruşa, lira değil kuruş, düşme ihtimali var diyorsun. 0.6 cent buna tekabül ediyor. Fikrini tekrar değiştirmişsin. Neden böyle oldu? Bak çok pis beddua edecek buradakiler sana ona göre.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

3. 42.26

Çon güzel gidiyor. Kartallar yüksekten uçar. Hadi bakalım.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,079
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Evet doğru. Pupadan pruvaya overall 20 metrelik çift yelkenli 10 kişinin yatıp kalkabileceği okyanus seyrine uygun tam donanımlı bir tekne. 140 beygirlik VW motoru da var eğer rüzgar yetersizse. Sıfırı 1 milyon euro ama benimki 9 yaşında olduğu için 330 bin euroya INVENTOR kardeşime satacam onu hele bi EREGL lerde voleyi vursun bakalım. 1.5 tonluk mazot depomu fulleyip öyle verecem, arkadaki Zodiak bot da hediyem olacak.
    Pruvanız neta olsun.

İNVENTOR arkadaşımız alırsa aynı dileklerim onun için de geçerli.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Dünyada çelik şirketlerine bugün itibariyle bişey oldu. Thyssen Krupp sabahleyin yüzde 10 yukarıdaydı. Şimdi yüzde 7 yukarıda.
    Arcelor yüzde 2 yukarıda. Hemen tüm çelikler roketledi. Ereğli de bundan istifade ediyor şu anda.
    Bakır dan kaynaklanıyor. Hard metallerde güçlü bir yükseliş söz konusu son günlerde. Bakırın tonu 8300 dolardan 10.000 dolara çıktı kısa sürede. Haliyle by durum demir çelik sektörü mamullerine de yansıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ben de gelebilir miyim ne demek SN TRENDHOUND ?
    Ben yoldan geçeni çeviriyorum gelsin yesinler diye.
    Bizim bahçe etrafında çit tel örgü vs yokdur.
    Para kazanma amaçlı değil neticede amatörüz artık.

Çeşmeye uzak yalnız.Adana'ya yolunuz düşerse sizleri de beklerim.
    Bu arada ben de sizin gibi eskiyim borsada 1988 den beri.Yalnız kendimi çok geliştirdiğim söylenemez.
    Hatta geçen ay çarpıldım viob da

Sn fedoramca borsacılığına yorum yapamam ama insan olarak iyidir.Eğlencelidir.
    Neşelidir.

Saygılar sn TRENDHOUND.
    Çok teşekkür ederim çok nazik ve beyefendi adamsın. Adana çok ters bana, denizden hiç uğramışlığım da yok. Dediğin gibi Fedor da bir beyefendi. Onun karakterine hiç bir lafım olamaz.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,079
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim çok nazik ve beyefendi adamsın. Adana çok ters bana, denizden hiç uğramışlığım da yok. Dediğin gibi Fedor da bir beyefendi. Onun karakterine hiç bir lafım olamaz.
    Şu an hanımköylüyüz. Aslen şile ağvalıyım orası da olur dostum.şile limanı müsaitdir tahminen yatlar için..Haziran sonu okullar bitince oradayım kısmetse. hem kendi köyüm olduğu için köydeki yenelere teyzelere nazımız geçer.bizim oranın kabaklı böreği meşhurdur.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Şu an hanımköylüyüz. Aslen şile ağvalıyım orası da olur dostum.şile limanı müsaitdir tahminen yatlar için..Haziran sonu okullar bitince oradayım kısmetse.

Saygılar
    Eyvallah sevgili kardeşim çok mersi 👍

Sayfa 776/830 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •