Sayfa 245/822 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 6576 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. İki sene önce milletin hayallerini süsleyen,evler sattıran adet kadar lotum var artık! Para yok ama o da olur 😂

Güzel haberler peş peşe gelir!

SİGORTA PARASI
    VERGİ
    ÇİNDE DÜZELME
    FAİZLER

2. Mittal.hareketi vade sonuna kadar bitirecek gorunuyordu bundan sonrasi ky ile hallolur,oyak sasirtmadi icerden haberi alanlarin hareketi imis dunku hareket

4. Vay canına, dün burda yazılmıştı bedelsiz haberi gelebileceği, x li sitede yazıyor diye..
    Hayırlı olsun, yönetim çok fena ters köşe yaptı vallahi, bir yıl sonunda satmayı ciddi ciddi düşünürken umudu kesmişken büyük sürpriz yaptı şirket..
    En azından yönetimin bizi duyduğunu biliyoruz artık..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

5. Teknik analizden çok barizdi olumlu birşeyler olacağı. Düşen kırıldığında teknik analizi hiçe sayanlara bence büyük bir ders oldu. Özellikle Sayın Fedoramca olmak üzere bekleyenlerine hayırlı olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Teknik analizden çok barizdi düşen kırıldığında teknik analizi hiçe sayanlara bence büyük bir ders oldu. özellikle Sayın Fedoramca olmak üzere bekleyenlerine hayırlı olsun.
    We trust in God

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

7. Allah hepimize hayırlı uğurlu etsin

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

8. Traktörün yanında devede kuş ama!
    Bu bir dönüşümdür umarım, ben temettü veririm mesajı önemli!

Sayfa 245/822 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •