Sayfa 363/798 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    şimdi gelir işte mathias
    Kaç dolardı hedef fiyatı, temettüsü 3 dolar mı, 4 dolar mı??? Matematiği çok zayıf çoook..

Kardeşin kulaklarımı çınlatıyordur şimdi, selamlar olsun, özletti kendini

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    İncinme sevgili fedor, sepet yap, kazancın garanti Hadi iyisin bak garantiyi aldın benden, kimseye vermem
    ereğli den 1 usd temettüyü alamadık ama ford verir mi bi 2 usd ?

3.  Alıntı Originally Posted by neoksar Yazıyı Oku
    Hammadde yi tepeden alıp 2 ay sonrasına vereceği ürünü ucuzdan satma durumu hızlı fiyat artış ve azalışlarında olabiliyor o krizlerde biraz o sebepten.
    Artık bununla ilgili biraz daha dikkat edildiği ile ilgili bir bilgi geçti yanlış hatırlamıyorsam.
    Bir de ortalama 120 favök ve 8200 ton satış la 2024 ü tamamlayacak gibi bir hesap söylendi
    Bu da şu an ki kurla 31 milyar kar demek. 9 milyar da sigorta dan gelse 40. Geçmiş dönem karından ekleme yapmadan bunun 35 milyarlık kısmını temettü Verse hisse başı 10 lira. Mümkün mü?
    Favök le net kar aynı şey değil..

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Kaç dolardı hedef fiyatı, temettüsü 3 dolar mı, 4 dolar mı??? Matematiği çok zayıf çoook..

Kardeşin kulaklarımı çınlatıyordur şimdi, selamlar olsun, özletti kendini
    nadasa çekti kendini ama selamını iletirim

5.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Açsalar bi space odası mıdır nedir de öğrensek. Ben hiç anlamam o işlerden, ezbere yatırımcılık benimkisi, pardon borsa oynuyordum ben, karıştırdım

6.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    nadasa çekti kendini ama selamını iletirim
    Eywallah, arabayı altına çekince bitti onun yatırımcılığı desene

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Thyssen Krupp, Arcelor Mittal gibi muadil şirketlere bakıyorum ki bunlar dünyanın en büyük demir çelik şirketleridir, bunlar 4 F/K ve 0.3 PD/DD gibi temel rasyolardan işlem görüyorken EREGL için bu rasyolar 40 ve 0 9. Bu durumda 17 TL değer biçen BofA haklı değil mi? Dünyada 4 F/K nın da altında, defter değerinin 3 te 1 inden yani tam anlamıyla kelepir fiyatlardan işlem gören demir çelik şirketleri varken 40 F/K dan işlem gören EREGL neden cazip olsun? Gerçekçi bir analiz ile 17 TL hedef fiyat belirleyen BofA ya çamur atmak tabii çok kolay öyle değil mi?
    Senin halkbanklar ne oldu trend...

8.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    İlk taksidi o kadar olur bence, serbest marj olsa ve fiyatı 2 ye katlasa sırıtmaz bana göre ama burası borsa her şey olabilir...geçmememin sebebi fırsat vermemesi ve Ereğli den beklentimin daha yüksek olması, 2 yıl olacak, bir o kadar daha beklerim sonrasına bakarız...1,5 cent temettümüzü alalım belki rahatlarız biraz...İnşallah dağıtım tarihine Aralık falan demez...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 363/798 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •