Sayfa 379/798 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by investigate Yazıyı Oku
    https://ipc.sabanciuniv.edu/Content/...7-13093970.pdf

boş bir vaktinizde okumanızı tavsiye ederim, çelik sektörünün geleceği ile ilgili güzel bir rapor. özellikle pelet ve ges yatırımlarının önemi anlaşılabiliyor.
    Faydalı bir paylaşım, teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Psikiyatr önerebilirim istersen. Görünmende fayda var.
    Bence bu gidişle sen psikolog luk olacaksın.Kaldıki bana kalırsa oldun bile.Günde 30 post kasıyordun şimdi birde çift nick ile takılmaca.
    Kaç telefon numaran var.Eregl yatırımcı ilişkileri boyuna yasaklıyor sen yeni no ile arıyorsun adamlarda bıkmıştır eminim. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene falan da çift nick ile takılman yönetimin dikkatimi çekmiş idi. Yok mok falan demiş sonra da şifre unuttum falan diye yan çizmiştin.
    Yazış stilini değiştirse idin bari ya.

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Bence bu gidişle sen psikolog luk olacaksın.Kaldıki bana kalırsa oldun bile.Günde 30 post kasıyordun şimdi birde çift nick ile takılmaca.
    Kaç telefon numaran var.Eregl yatırımcı ilişkileri boyuna yasaklıyor sen yeni no ile arıyorsun adamlarda bıkmıştır eminim. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene falan da çift nick ile takılman yönetimin dikkatimi çekmiş idi. Yok mok falan demiş sonra da şifre unuttun falan diye yan çizmiştin.
    Ya arkadaşım ben fedor değilim. Geçmişe dönüp bak paylaşımlarıma üslübuma. Fedorla ne alakası var? Tutturdu fedorsun diye. Neyse ya uğraşamam senle. Tamam fedorum ben. Eregl de 90 cent.

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ya arkadaşım ben fedor değilim. Geçmişe dönüp bak paylaşımlarıma üslübuma. Fedorla ne alakası var? Tutturdu fedorsun diye. Neyse ya uğraşamam senle. Tamam fedorum ben. Eregl de 90 cent.
    Buraya ara sıra bakıyorum yazmazdım ama dayanamadım hiç güleceğim yoktu. İki Fedor olmaz hocam sen Fedon ol. Yanlış anlaşılırsa şimdiden özür dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Karlılıkla ilgili değil. Arkadaşlar elma ile armutu karıştırıyor. Arcelor pd/ddsi yıllardır böyle gitmiş. Ama erdemir'in kendine göre bir pd/dd geçmişi var. Yani arcelor'a bakarak eregl ucuz pahalı diye yorumlamak yerine eregl'nin kendi tarihsel verilerine bakarak yorum yapmak daha mantıklı. (Bu arada tabi ki yurtdışı firmalara bakmak gerekir ama bu hususla ilgili onlarca parametre var.)
    Bu sayede mittal hissesini de incelemiş olduk

Zirvesinin 3 te birinde işlem görüyor aynı zamanda alasım geldi

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Beklediğim ilk rakam geldi.O zamanlar üfürüyorsun denmiş idi. 43 44 lerde tutunamazsa 36 tl dip nokta. Dolar kapalı çarşıda 32 yi geçti 0.90-1.10 dolar arası ederidir. Ederidir ama alım zamanı başka bir zamandır.
    adam bildi , helal olsun mathias

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Yazmayım diyorum! Adam tam bir ruh hastası!
    Kardeşim sana özelden numaramı verdim bak muzaffer bey biliyor numaramı burada başka bir sürü arkadaşlar biliyor numaramı, Sayın müzikal, biliyor numaramı!
    Para dedim korkudan aramayı bırak özeldeki mesajlarima bile cevap vermedi!
    Şimdi çıkmış saçma saçma iftiralar cevap vermek istemiyorum ama dayanamıyorum da!
    Sen aradığında küfür kavga edecek de değildim insan gibi konuşacaktım!
    Kötü biri olmadığını biliyorum ama gerçekten sorunlarım var, bir insanın acısından zevk almaya çalışmak gibi!
    Her aradığımda yatırımcı ilişkileri açıyor onu nereden çıkardın!
    Yani ne desem boş senin için üzülüyorum!

Saf paronayaksın, Yok benim numaram dummy numaraymışta, yok bilmemneymiş de. Gizli numaradan ara dedim ona da cesaret edemedin.

Ayıp ya kocaman adamsın, yeter vallahi yeter!

Yönetime sor bakalım aynı anda ikimizi nasıl görüpte müsaade ediyor?

8. Düzeltme: Para dedim değil Ara dedim.
    … Sorunlarım var değil Sorunların var!

Sayfa 379/798 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •