Sayfa 775/828 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825 ... SonSon
Arama sonucu : 6620 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    TH abin her sene böyle yazar yazar sonra yatla gezmeye gider

not : Çok pardon uyarı geldi Yat değil yelkenli.
    Evet doğru. Pupadan pruvaya overall 20 metrelik çift yelkenli 10 kişinin yatıp kalkabileceği okyanus seyrine uygun tam donanımlı bir tekne. 140 beygirlik VW motoru da var eğer rüzgar yetersizse. Sıfırı 1 milyon euro ama benimki 9 yaşında olduğu için 330 bin euroya INVENTOR kardeşime satacam onu hele bi EREGL lerde voleyi vursun bakalım. 1.5 tonluk mazot depomu fulleyip öyle verecem, arkadaki Zodiak bot da hediyem olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bir tanesine kafayı yedirttiler malı aldılar elinden

500 defa dedik uyma şunlara diye, yok dedi ben delüyle delü olcam daha delü olcam en delü olcam dedi sonra fiyuu :d
    Hakkını yememek lazım sen uyarılarını yaptın hem de defalarca ama Fedor dinlemedi. Fedor sattıktan sonra hisse roketliyor. Aslında Fedor tam anlamıyla kendine düşeni yaptı bir KY olarak. Duygularıyla ve dürtüleriyle hareket eden, elinde bir strateji bulunmayan, bulunsa da ona uymayan adamdan başka ne beklenebilir ki? Tipik bir KY işte.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,081
     Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Harikasın. Buz gibi hava ve güneş, çok severim Bereketli bir hasat olur inşallah.

Deva hocam sağ olsun, sayesinde çok güzel fikir alışverişi yapıyoruz. Ben çok sık katılamasam da, o boş bırakmıyor. Yelpaze hocamı da bekleriz Burada hoş karşılanmayan tarzda yazıyoruz biz orada, hoşunuza gideceğinden eminim

60 dönümden 1 dönüme kadar çilekde düştük.sadece gelen misafirler için çilek ekiyoruz.
    Tamamen hobi bahçesi oldu tarla.27 çeşit meyve var.( tabi alt türleri de ayrı sayarsak dut-kırmızı dut şeftali yassı şeftali vs.. ).
    Gelirseniz sizleri ağırlamakdan şeref duyarım.
    Neyse ben sayfayı meşgul etmiyeyim.neşeli sohbet olursa katılırım.Yoksa okumaya devam.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

4. KY tanımının portföy büyüklüğü ile alakası yoktur, tamamen kafa yapısı ile alakası vardır. Fedorun borsa portföyü 500 milyon tl de olsa onun bağlı olduğu kategori değişmez, portföy büyüklüğünden bağımsız olarak o tipik bir KY olarak kalır.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Abi %10 iskontolu muydu o fiyat.. Depo da fullse tamam, ama bizim Gölbaşı'nda karaya oturturum ben onu. Botla dolaşırım artık.. Neyse aklıma soktun bi kere.. Alacaz..

Burada satın yazmadın, orada da yazmamıştın; "%50 yıllık risksiz kazanç varken" yazmıştın.
    Algılamalar farklı yönde, ama neden bu şekilde eleştiriler geliyor bilemiyorum.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Evet doğru. Pupadan pruvaya overall 20 (19 değil miydi) metrelik çift yelkenli 10 kişinin yatıp kalkabileceği okyanus seyrine uygun tam donanımlı bir tekne. 140 beygirlik VW motoru da var eğer rüzgar yetersizse. Sıfırı 1 milyon euro ama benimki 9 yaşında olduğu için 330 bin euroya INVENTOR kardeşime satacam onu hele bi EREGL lerde voleyi vursun bakalım. 1.5 tonluk mazot depomu fulleyip öyle verecem, arkadaki Zodiak bot da hediyem olacak.
    Son düzenleme : INVENTOR; 26-04-2024 saat: 14:35. Sebep: Barlar modifiye edilmiş Heikin-Ashi
    Teknikte zorlama yoktur..

6. Fedor gibi bir KY nin bu kadar mürit edinmiş olmasına ben pek de gayret etmiyorum. Katılımcıların büyük çoğunluğunun bilinçsiz ve manipülasyona açık olduğu bu ortamda bunu doğal karşılamak lazım.

7. Dünyada çelik şirketlerine bugün itibariyle bişey oldu. Thyssen Krupp sabahleyin yüzde 10 yukarıdaydı. Şimdi yüzde 7 yukarıda.
    Arcelor yüzde 2 yukarıda. Hemen tüm çelikler roketledi. Ereğli de bundan istifade ediyor şu anda.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,081
    Off çilekler bak. Ben de gelebilir miyim? Çeşme Marinaya yakın mısın?
    Ben de gelebilir miyim ne demek SN TRENDHOUND ?
    Ben yoldan geçeni çeviriyorum gelsin yesinler diye.
    Bizim bahçe etrafında çit tel örgü vs yokdur.
    Para kazanma amaçlı değil neticede amatörüz artık.

Çeşmeye uzak yalnız.Adana'ya yolunuz düşerse sizleri de beklerim.
    Bu arada ben de sizin gibi eskiyim borsada 1988 den beri.Yalnız kendimi çok geliştirdiğim söylenemez.
    Hatta geçen ay çarpıldım viob da

Fedor gibi bir KY nin bu kadar mürit edinmiş olmasına ben pek de gayret etmiyorum. Katılımcıların büyük çoğunluğunun bilinçsiz ve manipülasyona açık olduğu bu ortamda bunu doğal karşılamak lazım.
    Sn fedoramca borsacılığına yorum yapamam ama insan olarak iyidir.Eğlencelidir.
    Neşelidir.

Saygılar sn TRENDHOUND.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 775/828 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •