Sayfa 29/798 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 225 - 232 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. bu hissenin tahtacısı citi'den söyleyeyim...

şimdi iki gün önce 4 milyon sattı bastı aşağı, sonra 10 milyon civarı aldı, şimdi dün aldığı malı zarrına veriyor....

Kanımızı emmeden götürmezler diyeceğim de, 2 senedir emiyorlar zaten.

2. beklemediğimiz bir hareket değildi aslında, aynı senaryo 4598'inci.

45-46 da gelse 42'lere giderdik 47 lerde geldi diyelim dibimiz 45 olsun! (umarım)

3. buralar iyi 45 altından hoşlanmam ama 45-46 da biraz oyalanıp 50'lere gidersek fena olmaz... Ay sonu 45'den 1000 lota talibim...

Bir an gelecek o anı bilmiyoruz, 2 yıldır olanın tersi olacak herkesi yanıltacak ama şimdi bildiğimiz Ereğli... Tabii gönül isterdi, 47'den sat buralardan daha aşağıdan al...

4. ISMEN'in ahını aldık... 29'a düştüğünde, bunu bu hale getirenler bize ne yapmaz demiştim.
    29'dan 40'lara soluksuz götürdüler...

Bilanço sürpriz tarihte mi gelecek? Bu kadar büyük şirket Koç gibi neden öncesinden açıklamaz zamanları? Çok mu zor yoksa umursamazlık mıdır?

6. Fedor, sen böyle 5 dakika arayla post atmaya devam et, belki yükselir hisse

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    ISMEN'in ahını aldık... 29'a düştüğünde, bunu bu hale getirenler bize ne yapmaz demiştim.
    29'dan 40'lara soluksuz götürdüler...
    Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste

Moralini bozmak istemem ama sen dost acı söyler diye telakki et lütfen. Senin işin imkansıza yakın, kapına gelen fırsatları bir bir kaçırıyorsun. Bunun sonu iyi değil, üzülüyorum. Çok samimi olarak kalpten söylüyorum, inşallah Ereğli bu yılın en çok artan hissesi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Bilanço sürpriz tarihte mi gelecek? Bu kadar büyük şirket Koç gibi neden öncesinden açıklamaz zamanları? Çok mu zor yoksa umursamazlık mıdır?
    Hafta başı sormuştuk, haftaya dediler... Ama garanti veremeyiz tabii bunların işi belli olmaz... bunlar büyük ama küçük şirket gibi davranan bir şirket...

Sayfa 29/798 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •