Sayfa 645/825 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 6598 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Keşke eregliden önce alınacak demirin sayfasına yazsaydınız o zamn ))
    Dün akşam 1$ olsa bile alamayacaksınız diyen arkadaşa cevap yazdım.

Ereğli de girecek portföye zamanı gelince

2. eregl dolar bazlı grafik budur. Öyle 10 senede dolar bazlı 5 kat gittiği şehir efsanesidir. 2019 yılında en yakın hatırladığım dolar 5-6 tl lerde iken hissede 12 lerden 6 lara düşmüş idi. Yani yine 1 dolarlar civarında idi. 2021 de dolar 7-8 tl lerde iken de 20 tl lere yaklamış yada hafif geçmiş idi 3 dolar civarı işte.

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku

eregl dolar bazlı grafik budur. Öyle 10 senede dolar bazlı 5 kat gittiği şehir efsanesidir. 2019 yılında en yakın hatırladığım dolar 5-6 tl lerde iken hissede 12 lerden 6 lara düşmüş idi. Yani yine 1 dolarlar civarında idi. 2021 de dolar 7-8 tl lerde iken de 20 tl lere yaklamış yada hafif geçmiş idi 3 dolar civarı işte.
    o zamanlar ama temettüsü vardı , 15-20 cent civarı temettü 1 usd civarı maliyeti olan için güzel temettü idi. dolar bazında % 15-20 temettü verimi siz de takdir edersiniz iyi bir verim. şu an sıkıntı hem fiyatın gitmemesi hemde temettü vermemesi

4.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    o zamanlar ama temettüsü vardı , 15-20 cent civarı temettü 1 usd civarı maliyeti olan için güzel temettü idi. dolar bazında % 15-20 temettü verimi siz de takdir edersiniz iyi bir verim. şu an sıkıntı hem fiyatın gitmemesi hemde temettü vermemesi
    Geçmiş 10 seneye bakıldığında 15 20 cent yani dolar başı yüzde 15 20 temettü devamlı olmadı diye biliyorum. Birisi bir tablo halinde verdi idi hatta son 10 15 senelik dolar bazlı temettü işini.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku

eregl dolar bazlı grafik budur. Öyle 10 senede dolar bazlı 5 kat gittiği şehir efsanesidir. 2019 yılında en yakın hatırladığım dolar 5-6 tl lerde iken hissede 12 lerden 6 lara düşmüş idi. Yani yine 1 dolarlar civarında idi. 2021 de dolar 7-8 tl lerde iken de 20 tl lere yaklamış yada hafif geçmiş idi 3 dolar civarı işte.
    Burada çok yazdım. Cevap verebilen olmadı. Mathias, Kur korumalı ile bist verisini (Dolar bazlı) karşılaştırabileceğimiz bir veri var mı?
    Yani kur korumalı yapılmış, sonra piyasa serbestlerine döndükten sonra ne olmuş gibi gibi..

6. tl kkm Kur korumalı = dolar zaten darkfox. Üzerine birşey getirmiyor ki. DDKKM de prim var geçen sene çok güzel oranlar yakaladım dı. Dolar faizi işte. Geçen sene hatta seçim öncesi 3 aylık dolara net 10 verdi banka. Yıllığı 40 a falan geldi. Forumda da yazdım idi.

7. Her ne kadar burda hisseyi kotuleyip kurnazca düşse de bende atlasam kayiğa diye köşede sinsice bekleyen arkadaşlara çağrımdır , sizler küçuk yatirimcisiniz dibini bulmak diye bisey sizin lugatinizda yok onlar balinalarin işi , ereğli bu fiyatlara bedavaaa sudan ucuzzz karar sizin ,gemi kalkiyor az kaldi ya sizde atlayin ya da kötülemeye devam sayfada seçim sizin!...

8.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Her ne kadar burda hisseyi kotuleyip kurnazca düşse de bende atlasam kayiğa diye köşede sinsice bekleyen arkadaşlara çağrımdır , sizler küçuk yatirimcisiniz dibini bulmak diye bisey sizin lugatinizda yok onlar balinalarin işi , ereğli bu fiyatlara bedavaaa sudan ucuzzz karar sizin ,gemi kalkiyor az kaldi ya sizde atlayin ya da kötülemeye devam sayfada seçim sizin!...
    Kimseye akıl vermeyiniz. Bizim millet ucuz hisseyi sevmez. 10 kat 100 kat gidince takılırlar peşine.

Sayfa 645/825 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •