Sayfa 629/862 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 6896 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. 51 den 46'ya düşüp, 49 a tekrar çıkışta,"bunlar yine mittal satışı ile algı yapıyor olmasın satsak mı" diye, yarı espri yarı ciddi yazmıştım.

Yakın zamandaki en yapılabilecek en iyi dönüş orasıymış, şimdi bakınca...

Tahtacı bence değişti, iş 60 milyon lota yakın aldı 1 ayda. Bu hareketler pek eski hareketlere de benzemiyor gibi ama ne değişir?

2. Bir insan şu hissenin şu halini, sektörün durumunu göre göre neden alır ki anlamak güç, akıl tutulması bence. Demir çelik devi milyon milyon lot satıp hisseden çıkıyor, bizim küçük yatırımcı onlardan iyi bildiği için alıyor. Hala eskinin ekmeğini yiyor ama Oyak da çok güven kaybetti gerek Hektaş'tan gerek Ereğli'den dolayı. 37 civarlarında ara destek var olmasına var gibi ama alım yapmak için yönünü yukarı çevirmesi için sebep var mı?

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

3. 3 kurumun satışı 16M lot. İlk 5 dışında diğer satışı 202.000 . Çok ucuz yeğenimci acemileri mallamaya devam ediyorlar. Benim açımdan 1 senedir burada da belirtiğim gibi hep şaşırtıcı bir durum yok. Eregl geçmişde de 1 dolarlar civarında epey zaman geçirmiş bir kağıt. Siz son 2 senedeki borsadaki değerlemeleri aklınızdan çıkarın şu 300 olmuş bu 500 olmuş. Onların bazıları spekülatif / manipülatif idi bazıları da hakkaten şakkadak çıkarıp milyar milyar karları masaya koyabilmiş firmalar. Eregl geçtiğimiz 2 senede hiç bir hikaye yazamadı üzerine 500 milyon lot yabancı mal gömdü tahtaya. Bu mallar kazınmadan yada üzerinden yıllar geçirilip zamana karşı kuşa çevrilmeden kimse bu tahtada ciddi bir operasyona girişmez. HRC imiş avustralya kömürü imiş yok işte çin min hepsi boş iş. Yıllarca izler durursunuz anca.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    3 kurumun satışı 16M lot. İlk 5 dışında diğer satışı 202.000 . Çok ucuz yeğenimci acemileri mallamaya devam ediyorlar. Benim açımdan 1 senedir burada da belirtiğim gibi hep şaşırtıcı bir durum yok. Eregl geçmişde de 1 dolarlar civarında epey zaman geçirmiş bir kağıt. Siz son 2 senedeki borsadaki değerlemeleri aklınızdan çıkarın şu 300 olmuş bu 500 olmuş. Onların bazıları spekülatif / manipülatif idi bazıları da hakkaten şakkadak çıkarıp milyar milyar karları masaya koyabilmiş firmalar. Eregl geçtiğimiz 2 senede hiç bir hikaye yazamadı üzerine 500 milyon lot yabancı mal gömdü tahtaya. Bu mallar kazınmadan yada üzerinden yıllar geçirilip zamana karşı kuşa çevrilmeden kimse bu tahtada ciddi bir operasyona girişmez. HRC imiş avustralya kömürü imiş yok işte çin min hepsi boş iş. Yıllarca izler durursunuz anca.
    Kardeş ilk başta sana böyle olumsuz yazıyorsun diye sövmüştüm, ama sen haklı çıktın, hakkını helal et..diyecek birşey yok maalesef

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

5. Cehaletin bu kadarıda fazla bir adama. Eregl herhalde soğan satıyor. Hrc boş iş demiş.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by trsenatese Yazıyı Oku
    Kardeş ilk başta sana böyle olumsuz yazıyorsun diye sövmüştüm, ama sen haklı çıktın, hakkını helal et..diyecek birşey yok maalesef

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hatırlamadım bile. Sövmüş müydünüz. Herkes sövdü bana burada 1 senedir. Görünenleri yazdım idi. Ne alleme-i cihan ım ne höstad ım ne şuyum ne buyum. Art niyetle bana saldıranlar var onlar dışında sorun yok. Önemli değil helal olsun.

Tekrar yazıyorum eregl asla kötü firma batacak falan değil. Bunu yazanın ilk ben karşısında dururum. Ne yazıkki çooook pahalı bir borsa dersi veriyorlar bazılarına.

Ve ne yazıkki daha 2.5 dolarlardan düşüş trendini bile bitirmiş değil.

7. E boşuna mı kızmış bu Ereğli 25 diye rapor yazmasına yabancının önümüzdeki ayda orayı ziyaret ederiz 15 yıldır borsada Ereğli gibi kazık yememiştim. Ky falan da Kalmadı 3-5 keriz kaldık bence.

8.  Alıntı Originally Posted by GOHAN Yazıyı Oku
    E boşuna mı kızmış bu Ereğli 25 diye rapor yazmasına yabancının önümüzdeki ayda orayı ziyaret ederiz 15 yıldır borsada Ereğli gibi kazık yememiştim. Ky falan da Kalmadı 3-5 keriz kaldık bence.
    Son 2 senedir yüzde sıfır çeken eregl de Sayfayı 100 kişi okuyor 2 senede dolar bazlı 2-3 kat yapan frotoyu 7 kişi . 3 ayda 1000 lik sayfa tüketiyoruz yüzde 3 çıksa aşağıda 200 kişi birikiyor .

DOAS ı 7 kişi takip ediyor sayfanın açılma tarihi 16 ağustos 2022 anca 377. sayfada.

Bir daha düşünün derim.

Sayfa 629/862 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •