Sayfa 828/828 İlkİlk ... 328728778818826827828
Arama sonucu : 6620 madde; 6,617 - 6,620 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Hamas anlaşma şartlarını kabül etti.

https://twitter.com/cemaldemirtas72/...p2Xnn0HeM6gS7Q

2. Bilanço öncesi güç topluyor bana göre , şimdi hızlı hareketlere başlayabilir( şahsi fikrim) , 51-53 kimbilir belki sürpriz bir bilanço , tarihi 53 zirvesini geçmek isteyebilir , tahtacıyı avlayabilmek için herkes hızlı ve doğru karar vermeli , o sırada çok hızlı hareket ediyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi güç topluyor bana göre , şimdi hızlı hareketlere başlayabilir( şahsi fikrim) , 51-53 kimbilir belki sürpriz bir bilanço , tarihi 53 zirvesini geçmek isteyebilir , tahtacıyı avlayabilmek için herkes hızlı ve doğru karar vermeli , o sırada çok hızlı hareket ediyorlar

O yüzden mi bugün BofA sattı, bilançoyu en son biz küçük yatırımcılar öğreniriz!

4. EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    O yüzden mi bugün BofA sattı, bilançoyu en son biz küçük yatırımcılar öğreniriz!
    Bofa da tahta yapıcılar işlem yapıyor diye düşünüyorum , bofa sürekli çelişkili hareketler yapabiliyor, ona çok bakmamak şazım , birde hareket öncesi negatif görüntü oluşturmaya çalışıyor olabilirler , yabancılar satıyor gibi , bunlar fırıldak , ben göstergelere bakarım , yedireceğim o tahtacıya

Sayfa 828/828 İlkİlk ... 328728778818826827828

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •