Sayfa 397/815 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 6514 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Selâmlar.
    Bir önceki 2 milyarlık program halen aktif değil midir ki, bu programa ait fon hiç kullanilmadi sanırım, belki onu kullanmaya devam ederler..
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Oturdular düşündüler, bu mittal'e bu kadar milyar temettü vermişiz ayıp bize dediler heralde. Yeni program açıklanır İNŞALLAH!...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by trsenatese Yazıyı Oku
    Selâmlar.
    Bir önceki 2 milyarlık program halen aktif değil midir ki, bu programa ait fon hiç kullanilmadi sanırım, belki onu kullanmaya devam ederler..

Geçen gün yine baktım.

Yani o program devam etmemeli diye anladım, okuduğumdan. PAra bitti çünkü.

Aslında o programda bir çok madde var. Mesela diyor ki, sermayenin en fazla %10 u kadar geri alım yapılabilir, yani 350 milyon lot oluyor o da...

Böyle maddeler var ama bence yeni bir program gerekiyor...

Program dokumanı: https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...87c31bfbff51a0

3. fedoramca ksturu takip ediyor musun birara lafını etmiştik......

4. Açıkçası bu gün son fona ayrılan miktar bitmeden artış yapıldığına dair haber gelir diye umuyorum, ancak haber gelmeyince ümidimi de diri tutarak bir önceki fondan devam ederler diye iyimser düşündüm
    Yani bir şekilde devam etmeli geri alım süreci, şirket sesimizi duyar umarım..
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Geçen gün yine baktım.

Yani o program devam etmemeli diye anladım, okuduğumdan. PAra bitti çünkü.

Aslında o programda bir çok madde var. Mesela diyor ki, sermayenin en fazla %10 u kadar geri alım yapılabilir, yani 350 milyon lot oluyor o da...

Böyle maddeler var ama bence yeni bir program gerekiyor...
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

5. Payların geri alımında “üst fiyat limiti†ise Kamuyu Aydınlatma Platformuâ€â•nda en son kamuya açıklanan
    konsolide finansal durum tablosunda yer alan özkaynakların, Şirketâ€â•in çıkarılmış sermayesine
    bölünmesi suretiyle bulunacak “pay defter değeri†tutarının %50 fazlasıdır.

Geri alım için ayrılan fonun toplam tutarı ve kaynağı:
    Geri alım işlemlerinde Şirket varlıkları veya nakit akımlarından sağlanan gelirler kullanılabilecektir.
    SPKâ€â•nın Geri Alınan Paylar Tebliği (II-22.1) 9. maddesi uyarınca geri alıma konu paylarının nominal
    değeri, var ise daha önceki alımlar dahil Şirket çıkarılmış sermayesinin %10â€â•unu aşamaz. Bununla
    birlikte Geri alınan payların toplam bedeli, Kurul düzenlemeleri çerçevesinde kâr dağıtımına konu
    edilebilecek kaynakların toplam tutarını aşamaz. Geri alım programı çerçevesinde gerçekleştirilecek
    geri alım işlemi öncesinde, Kurul düzenlemelerine uygun olarak hazırlanmış ve genel kurulda
    onaylanmış son yıllık finansal tablolar üzerinden söz konusu şarta uyum sağlanmasının temini Yönetim
    Kuruluâ€â•nun sorumluluğundadır.

KAP başlığında 1 milayrlık program diyor ama, dokumandan anlaşılan 1 milyardan da fazla alabilir... Şimdi tekrar okuyunca...

6.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    fedoramca ksturu takip ediyor musun birara lafını etmiştik......
    Epeydir bakmıyordum. Uyanmış, 1 ayda %200. hayırlı olsun. Bizi bozar o para, böyle iyi..

7. 3 sene içinde sıfırlar maliyeti hareketleri bunlar diyorum. Beni bağlar tabii bu düşünce.

yorumsuz......

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 397/815 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •