Sayfa 815/815 İlkİlk ... 315715765805813814815
Arama sonucu : 6519 madde; 6,513 - 6,519 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...41#post6795141

Muhterem Hissenet üyeleri;

Enflasyon muhasebesi 2023 bilançolarını etkiledi.
    2024 nasıl olacak?

Eğer konu hakkında bildikleriniz veya merak ettikleriniz var ise burada paylaşılırsa hepimiz istifade edebiliriz umudundayım.
    Saygılarımla.
    Maliye 2024 1. Geçici vergi döneminde Enflasyon Muhasabesinin UYGULANMAMASINA karar verdi.

2. 1.5 saat sonra anlayacağız anyayi konyayi

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    1.5 saat sonra anlayacağız anyayi konyayi
    Ne gibi?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Ne gibi?
    amarikadan veri gelecek işsizlikle ilgili. faiz indirim sürecinde en dikkat edilen verilerden biri fed tarafından.

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    amarikadan veri gelecek işsizlikle ilgili. faiz indirim sürecinde en dikkat edilen verilerden biri fed tarafından.
    Onlara kaldıysak dükkanı kapatalım abi

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Çelişki arıyorsan 2.5 dolarda 5 sene hisse toplayacam kimse etkileyemez beni diyip de 1.2 dolarda araba ile memleketi turlayacam bahanesi ile sattığını iddia edip 2. nick ile forum da boy gösteren tiplere bir göz atmanı salık veririm. Çelişki içinde ayrıca çelişki o 2 çelişki de başka bir çelişkinin parçası
    Mathias bu 2. Nick olayını bu kadar dillendirdiğine göre demek ki bu işi yapan sensin. Senden de o beklenir. İspatla hadi beni fedor olduğumu. İftira çamur atmakla bu iş olmuyor. Sana tavsiyem bu işi fazla uzatma sonunda tepem atacak hukuki zeminde konuşacağız. O zaman fedor olmadığımı canlı kanlı görürsün. Canımızı sıkmayalım bir forum sebebiyle. Efendi gibi yorumlarını yaz. Fedora bi lafın varsa fedora yaz. İkide bir beni karıştırma mevzuya. Ben de efendi gibi ikaz ediyorum seni.

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Mathias bu 2. Nick olayını bu kadar dillendirdiğine göre demek ki bu işi yapan sensin. Senden de o beklenir. İspatla hadi beni fedor olduğumu. İftira çamur atmakla bu iş olmuyor. Sana tavsiyem bu işi fazla uzatma sonunda tepem atacak hukuki zeminde konuşacağız. O zaman fedor olmadığımı canlı kanlı görürsün. Canımızı sıkmayalım bir forum sebebiyle. Efendi gibi yorumlarını yaz. Fedora bi lafın varsa fedora yaz. İkide bir beni karıştırma mevzuya. Ben de efendi gibi ikaz ediyorum seni.

))) Hukiki zemin. ? TR de hukuk hakkında hiç birşey bilmediğin o kadar belli ki. Hakim inde başka işi gücü kalmadı çift nickle takılma SUÇU!! ile açılan davaya bakacak falan. la sosyal medya da millet birbirine girmiş durumda zaten ahahahah . Neyse aç bekliyorum . Şirket avukatına veririm uğraşırsın . Yalnız avukat maliyetleri 45.000 den falan başlıyor bilesin. Paran var mı o kadar. Daha evvelde saraya yakınım falan diyordun . Yahu çok komik burası ya. Cidden her gün neşemi buluyorum.

Bu arada. Yazdım idi. İsbatı tabiki de mümkün değil. Zaten senin de güvendiğin bu. Ama yazış şeklin falan ben fedorum diye bas bas bağırıyor. Kelime seçimlerin . Yaklaşımın. Cümle yapıların.

Sayfa 815/815 İlkİlk ... 315715765805813814815

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •