Sayfa 125/825 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 6598 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Delinin biri bir taş atıyor (o deli nedense hep aynı deli) kırk kişi arkasından gidiyor. Safsatalara inanmayın. Şu an bir gerçek var o da %90 Mittal satıyor ve bu mal çok ciddi bir mal. Umarım hepsini bu sefer güçlü birileri konsolide eder yoksa tahta zaten geçen sene ki satışta felç olmuştu, bu sefer kötürüm olur kalır. Ereğlinin fedakar ve cefakar yatırımcıları için en iyisini diliyorum. Objektif olmaya çalışın.
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Delinin biri bir taş atıyor (o deli nedense hep aynı deli) kırk kişi arkasından gidiyor. Safsatalara inanmayın. Şu an bir gerçek var o da %90 Mittal satıyor ve bu mal çok ciddi bir mal. Umarım hepsini bu sefer güçlü birileri konsolide eder yoksa tahta zaten geçen sene ki satışta felç olmuştu, bu sefer kötürüm olur kalır. Ereğlinin fedakar ve cefakar yatırımcıları için en iyisini diliyorum. Objektif olmaya çalışın.
    Yapi kredinin karsilamasi da guclu hocam,sanki biraz daha cesaret verici karsilama

3. Fedoramca benim son bir kozum var onu sahaya süreceğim birazdan ama Mittale sökmeyebilir

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Delinin biri bir taş atıyor (o deli nedense hep aynı deli) kırk kişi arkasından gidiyor. Safsatalara inanmayın. Şu an bir gerçek var o da %90 Mittal satıyor ve bu mal çok ciddi bir mal. Umarım hepsini bu sefer güçlü birileri konsolide eder yoksa tahta zaten geçen sene ki satışta felç olmuştu, bu sefer kötürüm olur kalır. Ereğlinin fedakar ve cefakar yatırımcıları için en iyisini diliyorum. Objektif olmaya çalışın.

Sayın ric bu dediğiniz kişi duygusal davrandığı için mi yoksa farklı bir nedenle mi pozitif hava oluşturma derdinde sürekli? Fikrinizi merak ettim

5. biz tekniğe uyalım

bankalarda eksiye geçti

yarın bekelntinin aksine faiz artarsa endeks sağlam düzeltir

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    KOç parayı KOyacak yer bulamıyor sanırım.
    Tüpraşı satacak söylentisi de çıktı , 20 milyar dolar değerlemeden bahsediliyor, Tüpraş sat, Ereğli al, bu arada Karbon siyahı yatırımı yapılıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Tüpraşı satacak söylentisi de çıktı , 20 milyar dolar değerlemeden bahsediliyor, Tüpraş sat, Ereğli al, bu arada Karbon siyahı yatırımı yapılıyor.
    HAyırlı olsun, Karbon Siyah hayırlı olsun !

Koç satışına pek ihtimal vermiyorum açıkcası, Mittal de can sıkıcı bence... Geçen sene de ah iyi karşılıyor derken bel doğrulmadı bir türlü...

Sayfa 125/825 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •