Sayfa 682/798 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Mathias kusurabakma sende yarın birgün bu tahta alıp başını gitse ;

Pardon ben burada olumsuz yazılar yazdım herkesi yanlış yönlendirdim hepinizden özür dilerim diyebilecek bir yapı yok.

Yazıp yazıp beni dinlemeseydiniz yazacak imajı verdin bana son yazılarınla. Sen önce bunları bir düşün bence.
    Burada 2.5 dolarda iken bu iş bitti mital sonrası marş marş 1 dolara diyen bir ben vardım. Sence ben neden bu kadar nefret ediliyorum bu topikde. Kimi yanlış yönlendirmişim 3 kişi özelden geldi teşekkür ederim sayende almadım izledim dolar bazında süper zarar etmekten kurtuldum dedi. Hatta içlerinden bir tanesine bir sektör ile bir başka da hisse isminden bahsettim bak incele dedim yüzde 20 den fazla yaptı o günden beri. Yine benim sayemde froto almış bir başkası teşekkürlerini iletti sağolsun. Bu başlık 3-5 kişinin başlığı değil.
    Yani burada çamur atanların dediği gibi hisse 2.5 dolardan 1 dolara düştü de ben türedim değil tamam mı. O zaman haklısınız derdim . Açık söylim tahtanın alıp başını gitmesini hiç ama hiç beklemiyorum. Arada tepkiler olacaktır ama buralarda eğer teknik olarak dip noktalarsa 6 ay 1 sene belki daha uzun dip çalışması yapması lazım . Arada bir gaz 1.50 1.60 dolarlar olur belki olur belki olmaz bilinmez ama yeniden 1 1.10 lara basarlar. . Zamanını şu an için belirsiz benim penceremden.

2. O zaman evet ama bence şimdi yapman yanlış. Senin anlamak istemediğin ya da kabullenemediğin kısım bu.Herkese iyi akşamlar niyetli olanlara hayırlı iftarlar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. 1 dolar marş marş demiş. Sen komutan mısın general misin? Laflara bak.

4. 1-2 Seneye eregl lerimi 3-4 usd dan satar 20 usd dan froto ve ttrak a çeviririm. Buda benim yorumum burda dursun.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Mathias keşke Erdemir şortlasaydın şu düşüş döneminde, çok kazançlı çıkardın

6. sürekli umut kırıcı yazılar yazan arkadaşlara ithafen yazıyorum.biraz sabredin ilk çeyrek karı karamsarlık pompalayan arkadaşları çok mahçup edebilir. eğer ilk çeyrek karı kötü gelirse ereğlide kimse kalmaz herkes kaçar.sanırım 4 haftaya kadar belli olur.

7.  Alıntı Originally Posted by aydinbayrakli Yazıyı Oku
    Mathias keşke Erdemir şortlasaydın şu düşüş döneminde, çok kazançlı çıkardın
    Sayın Aydın... Şimdi çok önemli bir noktaya parmak bastınız...

1 yıldır biz de bunu söylüyoruz hep. Aslında biz onu değil, o bizi dinleyip Ereğli shortlasa şimdi KARAYİP ADALARINDAN bize ALLAH razı olsun diyerek, fotoğraflar atıyor olurdu...

Şaka değil gerçek! Bir yıldır ona bu kadar inanıyorsan shortla dedik durduk...
    Arkadaş bizi dinlese 1'e 1000 kazanacaktı ama onu görmüyor bizim enflasyona yenilgimizi hesaplıyor...

8. fedor, eregliyi bıraktın ama topiği bırakamadın

Sayfa 682/798 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •