Sayfa 123/832 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 6654 madde; 977 - 984 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Tahta resmen el değiştirdi bir günde

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    abi onlar karşı bacaklar olabilir. 140m malı çıkmak için türlü türlü oyunlara sığınabilirler. örneğin yapıkrediden bugün karşılar yarın ordan satar bofadan karşılar vs. açılıştaki 5 dakikalık bar ben satmaya geldim diye bağırıyor adeta. bakmayın şimdi durulduğuna yeni alıcı çekmeden satışa devam edemezler.

ha eğer bu işlemi yapan mittal değilse ve milleti dökmek için yapıyorlarsa cidden ayakta alkışlarım bu abileri. şu an hiçbir ky trene binemez. inanılmaz bir korku saldı yüreklere

bilançonun ertelenmiş vergi geliri kısmına güveniyorum ama favök kısmına güvenmiyorum dün de yazdım. bakalım yarın ak koyun kara koyun ortaya çıkacak

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    geyik olarak, bedelsiz lafları geliyor kulağıma.. twitterda biri yazmış
    ytd...
    koç holding erdemire talip diyenleri okudum. bu işin aslı var mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    abi onlar karşı bacaklar olabilir. 140m malı çıkmak için türlü türlü oyunlara sığınabilirler. örneğin yapıkrediden bugün karşılar yarın ordan satar bofadan karşılar vs. açılıştaki 5 dakikalık bar ben satmaya geldim diye bağırıyor adeta. bakmayın şimdi durulduğuna yeni alıcı çekmeden satışa devam edemezler.

ha eğer bu işlemi yapan mittal değilse ve milleti dökmek için yapıyorlarsa cidden ayakta alkışlarım bu abileri. şu an hiçbir ky trene binemez. inanılmaz bir korku saldı yüreklere

bilançonun ertelenmiş vergi geliri kısmına güveniyorum ama favök kısmına güvenmiyorum dün de yazdım. bakalım yarın ak koyun kara koyun ortaya çıkacak
    Favök olayından korkum yok benim ya, hayırlısı be abim

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    koç holding erdemire talip diyenleri okudum. bu işin aslı var mı ?
    hiç duymadık ama olsa iyi olurdu biz satamıyoruz oyak satsın

5. Sağolun, haklısınız...

O halde konuya dönüp bir soru ile devam edeyim. Bu satışlar diyelim ki Mittal. Bilanço iyi bekleniyorsa o zaman neden bilançoyu beklemedi? Ya da niye son günlere bıraktı? Olaya TL bazlı bakacaklarını çok sanmıyorum. Dolar bazlı da hisse çok yükselmiş sayılmaz... Bu durumda akla bilançonun aslında iyi olmadığı ihtimali gelmiyor mu?

6. yani bunu yazan 0 takipçili hesap olsa inanabilirdim de kızıldağ hocanın 1 dolar temettü işine dönmesin

7. bi ara kozala da talip dediler

Sayfa 123/832 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •