Sayfa 729/817 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779 ... SonSon
Arama sonucu : 6531 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    O kısım belli olmaz, th abi beddua aldı belki onunda teknesi batacak kimbilebilür.
    Yok ya bana bi şey olmaz, ben Bermuda şeytan üçgeninin içinde seyir yapmış adamım. Gerçi son yıllarda sadece Akdeniz ve Egede seyir yapıyorum, okyanusa çıkmıyorum. Yalnız fedor bana iyi beddua etti, ateist olmam nedeniyle kader ve bedduanın benim kitabımda yeri olmasa da tırstım ne yalan söyleyeyim.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Komedi valla adam bistin usd bazlı ralli yaptığı(endeks 140 dan 290 usd a gelmiş) 2021 sonundan bu yana parasının yarısını dolara yatırmış ve bu süreçte usd bazlı kimbilir kaç kat kazanmış adamlara cahil diyor. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakçaEk 30158

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu çok vurucu oldu

3.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Abi sizin nick name de harika.. GırGır'ı yeniden ayağa kaldırmaya çalışıyorlar son günlerde.

Eskiden Milliyet Çocuk'ta Rahan vardı, gücünü uzun saçlarından alan. O geldi aklıma şimdi, 1977 falan 5 yaşlarımdan hatırlarım. Bi de Cimcime vardı..
    Siz benden bir kaç yaş büyüksünüz sanırım. Ben 75 liyim. Dediğiniz mecmuaları sıkı takip ederdim.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saf insanlarız.. Kendimizden büyük, küçük fark etmez, tanışıyor olmamız da önemli değil, insanlara saygı ve sevgimizden Abi, Abla, Bey, Hanım, ..ve benzeri şekillerde hitap ederiz. Kurnazlıkla işimiz olmaz. Genel olarak yani..
    Teknikte zorlama yoktur..

5. Bir miktar banka hissesi satıp buraya geçtim. Hissenin ayağına demir bağlanmış gibi. Gitmiyor. İlginç. Alışacağız.

6.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Yok ya bana bi şey olmaz, ben Bermuda şeytan üçgeninin içinde seyir yapmış adamım. Gerçi son yıllarda sadece Akdeniz ve Egede seyir yapıyorum, okyanusa çıkmıyorum. Yalnız fedor bana iyi beddua etti, ateist olmam nedeniyle kader ve bedduanın benim kitabımda yeri olmasa da tırstım ne yalan söyleyeyim.
    Aslında sen ona iyilik yaptın, borsacı sinirlerinden arınmış olmak zorunda, usulet ve suhulet içinde dipcik gibi irade şart bu arenalarda

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aslında sen ona iyilik yaptın, borsacı sinirlerinden arınmış olmak zorunda, usulet ve suhulet içinde dipcik gibi irade şart bu arenalarda
    Aylık %5 bekleme maliyetiyle kolay diil beklemek , bir Latif olmak kolay diilll )

8.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Aylık %5 bekleme maliyetiyle kolay diil beklemek , bir Latif olmak kolay diilll )
    Beklemiycen zaten, kar gördünnü yapıştıracan. Borsada fırsatlar hiç bitmiyor
    Bu arada latifte yanlış yabtı, 2 daire verdim kabul etmedi beklemeyi seçti, halen 1 daire etmiyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 729/817 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •