Sayfa 669/823 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 6578 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bu hissede para kazanmak kolay, biraz sabır ve disiplin şartı ile
    Düşünce alıcan çıkınca satıcan
    Çok basit ve bi o kadar da kolay

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Her hissenin zamanı gelir elbet ama zamanı gelince alınır. Ankara garında new york uçağı beklenmez. 3 senedir zamanı geldi gelecek diye alanlar geçmiş olsun çıkarırlar mı zararlarını. ee belki . ne zaman 5 sene 10 sene sonra 6 ay sonra. Geçmiş olsun bir bardak soğuk su için iyi gelir. TR tarihinin en yüksek enflasyonlarının yaşandığı senelerde paranız pula döndü bırakız faiz dolar bazında artmayı tamemen yerinde saydı. Çok pahalı bir borsa dersi verdi eregl. Ben 1 senedir bunları gördüm son raddede şansa eregl yi inceleme şansı buldum bangır bangır yazdım burada. Adam gelmiş bana lanet okuyor . Dedim ya döner dolaşır seni ve sevdiklerini bulur o lanet.

berkley okuma beni yasak listene al geç .

3. Beni motive ediyorsun hisseye olan inancim artiyo, sadece sana inanan olup satinca uzuluyorum senlik bir konu yok cunku hissede

4. [QUOTE=Barkley;6774293]
     Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Kribensis . Para kazanma derdin de değiller diyorum. Eee o zaman neden 7/24 burada mesaj kasıyorlar boyuna. ???

Guzel bir noktaya geldi konu , peki sen niye mesaj kasiyosun bu sayfada bir aciklarmisin ???
    Cevap vermicekmisin mathias , ben dahil herkes cevabini bekliyor

5. [QUOTE=Mathias;6774291]Kribensis . Para kazanma derdin de değiller diyorum. Eee o zaman neden 7/24 burada mesaj kasıyorlar boyuna. ???

Aslinda itiraf gibi olmuş vazgeçtim ok yorma kensini açiklamakla zaten acik acik yazmissin derdini

6. Acı ama gerçek bişii söyleyim mi
    Ky dökülmeden hisseyi götürmezler
    Aslında mathias satan için kötü ama sabırla ereğli taşıyan için iyi ve faydalı bir çalışma yapıyor, sizi bıktırarak ısrarla yazmaya devam etsin Patrick hariç herkes dökülür
    Bknz. eline para geçtikçe alan hatta kredili bile alan, her fırsatta alan fanatik ereğlici fedoramcayı bile döktüler.

Haa bana sorarsanız bu davranış etik bişii mi
    Asla değil
    Ama yapacakta pek bişii yok, bu işin kuralı, kim daha çok sabrederse o kazanır

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Acı ama gerçek bişii söyleyim mi
    Ky dökülmeden hisseyi götürmezler
    Aslında mathias satan için kötü ama sabırla ereğli taşıyan için iyi ve faydalı bir çalışma yapıyor, sizi bıktırarak ısrarla yazmaya devam etsin Patrick hariç herkes dökülür
    Bknz. eline para geçtikçe alan hatta kredili bile alan, her fırsatta alan fanatik ereğlici fedoramcayı bile döktüler.

Haa bana sorarsanız bu davranış etik bişii mi
    Asla değil
    Ama yapacakta pek bişii yok, bu işin kuralı, kim daha çok sabrederse o kazanır
    Kesinlikle altina imzami atarim soylediklerinin haklisin , bu arada bozkurt seni cikaricam diyorum bi yerden ama nerden derken sen simdi boyle yazinca aklima geldi matias in yaptigini sende yapmistin sanki ekgyo'da bi eküri'n ile beraber 2 sene once falandi sanki degil mi dogru mu hatirliyorum 😀

8.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Kesinlikle altina imzami atarim soylediklerinin haklisin , bu arada bozkurt seni cikaricam diyorum bi yerden ama nerden derken sen simdi boyle yazinca aklima geldi matias in yaptigini sende yapmistin sanki ekgyo'da bi eküri'n ile beraber 2 sene once falandi sanki degil mi dogru mu hatirliyorum ��
    He ya 1bucuk 2 talelerde sürünüyodu o zamanlar
    Tahtaci paso baskılıyo paso baskılıyo bıktırdı milleti
    Boyuna gelen kurula katılan latif abi vardı
    Bi o köyülüyodu bi ben kötülüyodum derken en sonunda tahtaci yı bıktırdıydık
    Bu işin sırrı sabır
    Tahtacı bıkar mı demeyin, öyle ky ler var ki tahtaciyi bile bıktırır

Sayfa 669/823 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •