Sayfa 758/825 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808 ... SonSon
Arama sonucu : 6598 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Sn Dmrcelik

Hakikaten anlaşılması zor bir durum.

Eregl yatırımcılarını cok seviyorlar olabilirler bilemeyiz.

2019-2020 6-7 TL arası eregl alımlarım bir sefer temettu ile tekrar aldim diger temettüleri baska senetlerde değerlendirdim onlardaki kazanclarimida eregl/isdmr aktardim.

2019-2024 arası günlük ortalama 5 milyon tl borsa trade hacmim oldu sansim yaver gitti ve o kazanclarimida ereg/isdmr aktardım.

Simdi bunlar ne anlatırsa anlatsın bana vız gelir tirs gider.

Bak memoli abi idolum adamin umurunda mı hisse inmiş çıkmış

Adam pair trade ile katmerli yapiyor.

Bu arada Memoli abiye saygilar sunuyorum.
    6-7 tl den alınca enflasyon etkilemiyor tabi doğru , başarılar

2.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    1 senedir ayni nakarat. 2 usd iken zaten yuzde 50 sansin vardi ya asagi ya yukari. Aferin bildin tebrikler gel hergun yaz burda bak paraniz 1 yilda bu kadar eridi beni dinlemediniz (zaten senden baska bunu hesaplayabilen yok) eee sonuc eline ne geciyor kardes burda nobetcimisin, bir gorevinmi var. fedora sattirdin bravo. Hadi onun gibi 100 kisiye daha sattirdin dipten onumuzdeki ay hisse diyelimki oldu 50-60 tl. Ne yapacaksin satanlarin zararina ortakmi olacaksin. Muneccimmisin gaipten habermi aldin. Benimde 15 yilda sattigim bir suru hisse oldu. Sattiktan sonra hicbirinin forumuna gidipte bak ben sattim siz satmayanlar zarar ettiniz yazmadim. Psikolojik sikintilarinmi var nedir anlamadim. Yorumlarinda hep yonlendirme amacli daha bir tane sektorle alakali faydali yazini goremedik.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    adamın tüm analizleri doğru çıktı bence bundan tepkilisiniz . en yakın 50 iken 40 altı dedi oldu mu oldu

içiniz içinizi yiyor keşke 50 de satıp 40 dan geri alsaydım diye , yok demeyin insan psikolojisi der

3.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    almak için doğru zamanı bekliyordur , bakın dün sn müzikal ne güzel yazdı 150 usd olmadan bulaşma diye , şimdiden alıp neden hamallık yapsın insanlar , mazallah 2 usd üstünden alıp hamallık yapmak da var
    Cok guzel demissin. Benimde almak icin dusmesini bekledigim hisseler var herkesin var. Ne yapalim simdi hergun gidip o hisselerin formuna olumsuz yazimi yazalim.

4. fedora sattırmışmış komik olmayın burada yazılana göre insanlar hisse alıp satıyorsa zaten vay hallerine , komik

5.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    adamın tüm analizleri doğru çıktı bence bundan tepkilisiniz . en yakın 50 iken 40 altı dedi oldu mu oldu
    Herhalde arkadasin 2. Nicki cevap burdan geliyor )) burasi borsa yuzde 50 snlansin var elbette birininki dogru cikacak. Analizde bir temel varmi o onemli benim icin. Hrc fiyati bos diyen adamin hangi analizini dikkate alalim

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Cok guzel demissin. Benimde almak icin dusmesini bekledigim hisseler var herkesin var. Ne yapalim simdi hergun gidip o hisselerin formuna olumsuz yazimi yazalim.

yav burda yazılan çizilene göre mi alıp satıyorsunuz ? neden buna bu kadar takılıyorsunuz ?

7.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    fedora sattırmışmış komik olmayın burada yazılana göre insanlar hisse alıp satıyorsa zaten vay hallerine , komik
    Bu isin yuzde 90 i psikoloji. Etkilenen cok oluyor o yuzden parali asker dedim. Her forumda var boyle tipler, diplerde olumsuz yorumlar tepelerde olumlu yorumlarla dolu forumlards

8.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    1 senedir ayni nakarat. 2 usd iken zaten yuzde 50 sansin vardi ya asagi ya yukari. Aferin bildin tebrikler gel hergun yaz burda bak paraniz 1 yilda bu kadar eridi beni dinlemediniz (zaten senden baska bunu hesaplayabilen yok) eee sonuc eline ne geciyor kardes burda nobetcimisin, bir gorevinmi var. fedora sattirdin bravo. Hadi onun gibi 100 kisiye daha sattirdin dipten onumuzdeki ay hisse diyelimki oldu 50-60 tl. Ne yapacaksin satanlarin zararina ortakmi olacaksin. Muneccimmisin gaipten habermi aldin. Benimde 15 yilda sattigim bir suru hisse oldu. Sattiktan sonra hicbirinin forumuna gidipte bak ben sattim siz satmayanlar zarar ettiniz yazmadim. Psikolojik sikintilarinmi var nedir anlamadim. Yorumlarinda hep yonlendirme amacli daha bir tane sektorle alakali faydali yazini goremedik.

Bu kadar kolaysa buyur sende tarih vererek hedef ver bir analiz koy da senide eleştirelim. 2023 de hedef 1 dolar en az 2.5 sene sürünür dedik . Grafiklerle de açıkladık durumu. Buyur sen de bi analiz yapda görelim. Bak burada 1 sene içinde daha 1 ay önce haftaya cuma burada ol diyen delikanlılar oldu kendileri yoklar ama biz hala buradayız. 70 100 350 hedef verenler oldu. Yoklar ama biz buradayız. Borsada 500 kağıt var hepsine yazı mı yazim ne bekliyorsunuz. Sektör le ilgili güya haber paylaşanlar faydalı işler mi yapıyorlar sizce ? Daha 2 gün önce ilk çeyrek çelik üretimi şu kadar arttı diye manipülatif haberi lap diye burada paylaştı arkadaş faydalı bir iş miydi. Geçen sene deprem nedeni ile yüzde 30 düşmüş idi zaten şimdi normal seviyeye geldi ama haber sitesi manipülasyon yapıyordu bu arkadaş da alet oldu. Şimdi iyi bir iş mi yaptı.?
    1 sene içinde 1500 kere hrc çin cart curt paylaşıldı. ee sonuç ??
    2.5 dolarda hisse köpürtüp de 1.2 dolarda ben mi sattırmış oluyorum adama. Kendisi bizzat demedi mi mathias falan umurumda değil 5 sene toplayacam diye. Tersten tengri han. Bu sözümü unutma. Zamanı gelince herkes kötülerken biz çıkıp hayır yön yukarıda diyecez merak etme. Ama zamanına daha var.

Sayfa 758/825 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •