Sayfa 434/791 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 6326 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sana sözünü böyle yedirirler!
    Önemli değil fedor takma kafaya. Borsa ortamında her türlü gelişmeyi normal karşılamak lazım, yeter ki paranın ayak izi doğru şekilde tespit ve takip edilsin.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Forum kuralları Madde 11

"İspat edilemeyen/edilmemiş şahsi düşünceleri gerçek olarak öne sürmek, bu sayede isim vermeden birini/birilerini veya bir dini/milleti veya bir zümreyi karalamak, aşağılamak veya hakaret etmek kesinlikle kabul edilemez davranışlar arasındadır."

Lütfen arkadaşı mesajıyla birlikte şikayet edelim. Forum kuralları ihlaline ek olarak, şirket yönetimini de itham ediyor, töhmet altına sokuyor.
    Şahsın mesajlarından bende rahatsız olduğum için şikayet ediyorum. Teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Entegre Faaliyet raporu geçen yıl ne zaman yayımlanmıştı, hatırlayan var mı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    11 Mayıs tı yanlış hatırlamıyorsam.

4. Forum kuralları madde 4.

"Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar da kabul edilmeyecektir. Her türlü hakaret, aşağılama ve tehdit hiç bir şekilde tolere edilmemektedir ve forumda barındırılmamaktadır."

Buraya girip ky bilinçsiz salak amatör takım gibi tabirler kullanarak yatırımcıları küçümseyemezsin. Bu maddeye göre de şikayet edebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by remolarano Yazıyı Oku
    11 Mayıs tı yanlış hatırlamıyorsam.
    Teşekkürler, daha zaman varmış

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 13 ay önce hisse 53.55 seviyesinde tarihi zirvesini yapmıştı. Enflasyon hesaba katılırsa bunun reel bazda bugünkü eşdeğeri kabaca çarpı 2 dir hadi yuvarlak 100 tl diyelim. Hissenin büyük bir baskı altında olduğu çok bariz.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Patrick hissenin düşmesini neden bu kadar istiyorsun? Elimde hiç mal olmamasına rağmen ben hissenin düşmesini istemiyorum. Tam tersine 60 tl ye çıksın da alım yönünde bir değerlendirme yapayım diyorum.
    Şok şok şok. Trendhound dolarda 60 tl mi bekliyor yoksa.

8. Kapı gibi dikiliyor shortçulara karşı. Endeksin kalanı perişan Dik dur eğilme hissenet seninle

Sayfa 434/791 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •