Sayfa 79/788 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 6297 madde; 625 - 632 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

usd artışının bilançoya yansıması bakalım nasıl olacak?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku

usd artışının bilançoya yansıması bakalım nasıl olacak?

Bilmediğimiz şey değil ama hep böyle rakamsal olarak konuşmuş, paylaşmıştık.

Şimdi böyle mavi kalın çizgiler ve bir dikdörtgen içinde, net ve belirgin olarak...

Keşke hiç paylaşmasaydın.

Geç olmadıysa silebilirsin belki...

3. Mittal satisinin arkasindan temettu vermedigi donemde ayrildim eregl den, ara ara al-sat lar oldu cuma gunu daha sig tahta isdmr aldim. Demir celiklerde asil hareket yaza beklentisi hakim abd faiz indirimi ertelendi goruntusu ile. Abd secime gitmeden piyasayi rahatlatmak zorunda kalacaktir ne kadar tarih ertelendi gorunsede benim gorusumle trump karsisinda elleri bu kadar sıkı girmeyeceklerdir. Eregli de cuma gunu alinan malin cogu bu hareketin beklentisiyle girisler,mal boyle toplanir 18m lot aldi ve yuzde 5 dahi kapayamadi. İsdmr de ise gecen oyak alimi bize bilanco hareketinin ipucusu idi, oyak grubu icerden haber almayi sever hektas dan biliyoruz bunu Ben endeks sovunda thy den cikis firsati bulamadim,nedense yabanci bu coskuda basti ona,isdmr e o gun girmeliydim, cuma gunu fiyata bakmaksizin giris yaptim, bakalim sonbahara uc hanelerde dolasiyor olmasi beklentimdir.

4. Sonbahara 3 hane...

Sonbaharda 3 haneli olursak, buradan 3 kişinin sokak aydınlatmalarını yenilerim

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sonbahara 3 hane...

Sonbaharda 3 haneli olursak, buradan 3 kişinin sokak aydınlatmalarını yenilerim
    Fedoramca sana dediydim yazmama orucu başlat 50ye dayanırız diye )

Salı günü bilanço gelecek duyumu var etrafta. Eğer öyleyse yarın da güzel geçmeli

6.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Fedoramca sana dediydim yazmama orucu başlat 50ye dayanırız diye )

Salı günü bilanço gelecek duyumu var etrafta. Eğer öyleyse yarın da güzel geçmeli
    Bir sen taktir ettin orucun faydasını

Bilanço Salı akşamı ve keşke gelmese

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bir sen taktir ettin orucun faydasını

Bilanço Salı akşamı ve keşke gelmese
    Senin Ereğli için yaptıkların unutulmaz. Yönetimden daha faydalı oldun

Bilanço gelsin, gelsin de kilitli kasaya kaldirdigim lotlarin kapağını açacağım. Günlük trade ettiğim malları kaptırdım bofaya.

Bilanço için şunu söyliyim favök konusunda 24q1 23q4ten daha iyi gidiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Senin Ereğli için yaptıkların unutulmaz. Yönetimden daha faydalı oldun

Bilanço gelsin, gelsin de kilitli kasaya kaldirdigim lotlarin kapağını açacağım. Günlük trade ettiğim malları kaptırdım bofaya.

Bilanço için şunu söyliyim favök konusunda 24q1 23q4ten daha iyi gidiyor.
    Rica ederim, ne yaptık... Evet, 1 çeyrek daha iyi olacak gözüküyor...İNŞALLAH katlanarak, ivmeleniriz...

Sayfa 79/788 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •