Sayfa 342/786 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Teşekkür ettim bu iktidarın insaflı ev sahiplerine attığı en büyük kazık %25 sınırı, enflasyon %100 ün üzerinde, benim maaşıma 6 ayda 1 zam geliyor, her türlü fiyata günlük zam geliyor, nedeni de yüksek enflasyon, kiralarda %25 sınırlaması çok adil değil!
    buraya yazdım da özelden atıyorum sana cevabı... Kesinlikle adil degil diyerek tarafımı belirteyim öncelikle.

2.  Alıntı Originally Posted by remolarano Yazıyı Oku
    Bu rapor piyasaya düşmeden önce hisse fiyatı yükseldi bir anda. Insider kol geziyor maşallah.
    Kendi müşterilerine gidiyor haber önce. Onlar biz öğrenene kadar alım yapmıştır.

3. HEdefe geldi diye sattı 47 den adi bofa

4. Neymis efendim BOFA'nin analizindeki rasyolara niye inanmiyormusuz. Inanmak istedigimize inaniyormusuz... ...sktr ordan..

5. Bofa 17den 47ye güncellemiş fiyatı... Borsa tanrıları bin bereket versin:/

Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Sebebini merak ediyoru, sadece. Forma ilk defa gelen insan neden şöyle kötü, böyle kötü yazar. Cevabını bekliyorum.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    @ersenkirmizi, o insanın kendine göre argümanları, birikmiş bir borsa bilgisi var, sanırım bunu sizinle paylaşmak istedi, kendince belki uyarı yapmayı düşündü, ayrıca foruma ilk defa girmedi, yıllardır var, sizden de eski bir yatırımcı, fazla yazmaz, sanırım seyahatlerinden kaynaklı! yazmaya başlayınca da üşünmez fazlasıyla yazmak ister

7. Haberiniz yoktur sanmıştım

döviz varlıkları
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 342/786 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •